اشتراک گذاری

تن تن و سندباد

ارسال نظر

محمد میرکیانی

قدیانی

قیمت :
25,000تومان
موضوع اصلی کودک و نوجوان
موضوع فرعی داستان کوتاه و رمان/ایرانی
نوبت چاپ 40
سال انتشار 1400
شابک 9789644170072
قطع کتاب رقعی
تعداد صفحات 160 صفحه
وزن کتاب 0 گرم

معرفی کتاب:

تن تن و سندباد رمانی برای نوجوانان به قلم محمد میرکیانی و به تصویرگری محمد حسین صلواتیان است. در این داستان تن‌تن به همراه دوستان همیشگی‌اش میلو، کاپیتان هادوک و پرفسور تورنسل به شرق سفر می‌کنند و در مقابل سندباد قرار می‌گیرد. کودکان و نوجوانان علاقه‌مند به داستان های ماجراجویانه از این کتاب لذت خواهند برد.
این اثر که تاکنون دو دهه از نگارش آن گذشته، همچنان از آثار برجسته و قابل دفاع در زمینه ی ادبیات کودک و نوجوان به حساب آمده و استقبال مخاطبان سبب شده تا بارها مورد تجدید چاپ قرار بگیرد.
قصه ی "تن تن و سندباد" از آنجایی شروع می شود که چند چهره ی قهرمان در داستان های غرب، به رهبری تن تن که خود یکی از معروف ترین این قهرمان هاست، راهی سرزمین های شرقی می شوند تا با قهرمانان شرق وارد جنگ و نبرد شده و آن ها را به زانو درآورند. اما قهرمانان شرقی به همین راحتی در برابر کسی زانو نمی زنند و در کنار رهبر خود سندباد، مبارزه ای نفس گیر و پرهیجان را آغاز می کنند.

گزیده کتاب:
پسرک ماهیگیر مثل هرروز از کلبه بیرون آمد و نگاهی به روبه رو انداخت: دریا آرام بود. خورشید با نور نقره ای رنگش همه جا را رنگ آمیزی کرده بود. کمی دورتر، مرغ های دریایی در حال پرواز و جست و خیز بودند. پسرک ماهیگیر لبخندی زد و به طرف قایقش رفت. در همین حال با خودش گفت: امروز دریا آرام است و...

جهت مشاهده و تهیه آثار نویسنده کلیک کنید.