*/
نام محصول قیمت تعداد قيمت كل حذف
مجموع : 0
راهـنمـایـی : در صورتی که قصد خرید محصولات بیشتری را دارید بر روی گزینه «بازگشت به فروشگاه و افزودن محصول» کلیک کنید تا به فروشگاه برگشته و با کلیک روی گزینه خرید دیگر محصولات آنها را به سبد خرید خود افزوده و سپس خرید خود را نهایی کنید.
در صورتی که قصد خرید تنها همین محصول را دارید ، با کلیک روی «نهایی کردن خرید» خرید خود را مرحله به مرحله تکمیل کنید .
شما 2 كالا در سبد خريد خود داريد

کبوترانه‌(بسته کتاب پیشهادی کودک)

موضوع: کبوترانه؛ بسته کتاب پیشهادی کودک
قیمت : 98,000 تومان

انتشارات شهید کاظمی با همکاری انتشارات جمال به مناسبت روز ادبیات کودک و نوجوان اقدام به برگزاری مسابقه و بسته پیشنهادی کتاب کودک تحت عنوان \"کبوترانه\" ویژه رده سنی6 تا 12 سال نموده است.

همیشه قصه ها از یکی بود یکی نبود شروع نمی‌شود، گاهی قصه ها همان صدای لالایی مادرانه ای است که در هنگامه شب می‌پیچد و گاهی آوازی کودکانه که در طلوع صبح میزبان خورشید خانم می شود فرقی ندارد قصه از کجا آغاز شود، اینجا کلاغ ها هیچ وقت به خانه نمی‌رسند تا سبد قصه بچه ها خالی نماند. این بار میخواهیم با معرفی یک بسته کتاب خوب کودک سبد بچه ها را پر کنیم.

در این بسته سه مجموعه کتاب با موضوعات مختلف خداشناسی، توحید مفضل، شگفتی های آفرینش و همچنین اهل بیت(ع) انتخاب شده است که با رویکرد تربیتی برای سنین 6 تا 12 سال مناسب می باشد. این بسه که همراه با مسابقه مجازی همراه است با تخفیف ویژه و ارسال رایگان به سراسر کشور عرضه می‌گردد.
•  مجموعه 10 جلدی به من بگو خدا کیست؟ با موضوع خدا شناسی برای کودکان
•  اشک؛ حاوی دو کتاب شعر حضرت علی(ع) و حضرت زهرا(س) از سید حمید رضا برقعی و یک کتاب کودک دفاع مقدس از شهدای غواص
•  مجموعه 8 جلدی دیدنی های خدا؛ شگفتی‌های آفرینش و توحید مفضل

به من بگو خدا کیست؟؛
به فرزند شما تصویر نسبتا کاملی از موضوع خداشناسی می دهد، موضوعات این مجموعه به گونه ای انتخاب شده است که اصلی ترین پایه های شناخت خدا را در جان پاک کودکان می نشاند.
ایمان به خدا مهمترین پیام همه ی پیامبران و اثر گذارترین عقیده بر روح و روان و رفتار و کردار آدمی است.مجموعه «به من بگو خدا کیست ؟»برای آشنا ساختن کودکان با این موضوع مهم اعتقادی نگاشته شده است.این مجموعه با ارائه ی یک دوره خداشناسی متناسب با ذهن و ظرفیت کودک به تقویت تربیت دینی می پردازد و بر دریافت های توحیدی و فطری او که هنوز با شبهه ها و اندیشه های ناپاک آلوده نگشته است تاکید می کند.

دیدنی های خدا؛
یکی از بهترین راه‌های آشنا کردن کودکان با خدا، توجّه دادن آنان به شگفتی‌های آفرینش است. مجموعه «دیدنی‌های خدا» متنی بر گرفته از «کتاب توحید مُفَضَّل» است. « توحید مفضّل» حدیثی منسوب به امام صادق(ع) است  حضرت صادق(ع) در این گفتار مفصّل، با دقت در شگفتی‌های آفرینش، به عظمت خدا استدلال می‌نماید. از آن‌جا که راوی این حدیث، مفضّل ـ شاگرد امام صادق ـ بوده است، این گفتار به توحید مفضّل شهرت یافته است. این مجموعه؛ کتابی تربیتی، اعتقادی و ادبی است که در آن غنای محتوا با تصاویر زیبا و اشعار خواندنی ترکیب شده و از آمیختگی هنر، ادبیّات، تفکّر و تربیت، مجموعه‌ای ممتاز را فراهم  نموده است .

محصولات مشابه
  معرکه عشق و خون

  معرکه عشق و خون

  16,000 تومان
  الگوسازی-مجلد ششم بسته مطالعاتی سرآغاز

  الگوسازی-مجلد ششم بسته مطالعاتی سرآغاز

  12,000 تومان
  پهلوان اکبر

  پهلوان اکبر

  25,000 تومان
  چه کسی مرا هل داد

  چه کسی مرا هل داد

  16,000 تومان
  کابوس در بیداری

  کابوس در بیداری

  40,000 تومان
نظرات
شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
امتياز محصول

نظر و کامنت
كد امنيتي