*/
نام محصول قیمت تعداد قيمت كل حذف
مجموع : 0
راهـنمـایـی : در صورتی که قصد خرید محصولات بیشتری را دارید بر روی گزینه «بازگشت به فروشگاه و افزودن محصول» کلیک کنید تا به فروشگاه برگشته و با کلیک روی گزینه خرید دیگر محصولات آنها را به سبد خرید خود افزوده و سپس خرید خود را نهایی کنید.
در صورتی که قصد خرید تنها همین محصول را دارید ، با کلیک روی «نهایی کردن خرید» خرید خود را مرحله به مرحله تکمیل کنید .
شما 2 كالا در سبد خريد خود داريد

ابراهیم در آتش

موضوع: خاطرات شهید مدافع وطن ابراهیم صیادی
قیمت : 22,000 تومان

درباره کتاب
نام کتاب: فقط برای خدا
              خاطرات شهید مدافع حرم سعید سامانلو
پدیدآورنده: سیده هدی بتول موسوی
ناشر: شهید کاظمی
قطع کتاب: رقعی
نوع جلد: شومیز
تعداد صفحات: 220 صفحه
شابک: 9786227177312

ابراهیم در ۲۶ اسفند ۱۳۶۱ متود شد. وی از همان دوران کودکی علاقه شدیدی به نمازخواندن، اهل بیت(س) و ورزش کوهنوردی داشت و در کنار فعالیت‌های روزمره زمانی را برای کتاب خواندن اختصاص می‌داد. ابراهیم  دارای مدرک فوق دیپلم فنی حرفه‌ای در رشته الکترونیک بود که به انجام وظیفه در نظام مشغول می‌شود. بهمن ماه ۹۷، اتوبوس حامل تعدادی از نیروهای سپاه پاسداران در مسیر خاش - زاهدان مورد حمله انتحاری یک دستگاه خودروی مملو از مواد منفجره قرار گرفت و ۲۷ نفر از سرنشینانش به شهادت رسیده‌اند. خبرهای تکمیلی نشان دادند که عمده شهدای این حادثه تروریستی از رزمندگان پاسدار اصفهانی بودند. شهید ابراهیم صیادی نشلجی از شهدای این حادثه بود. از این شهید والامقام سه فرزند به نام صادق، امیررضا و فاطمه به یادگار مانده است.

مقام معظم رهبری در دیدار خانواده‌های شهدای مرزبان و مدافع حرم فرمودند:
"شما در خانه هایتان نشسته اید؛ از مرز چه خبر دارید؟ شما پسرتان را، دخترتان را میفرستید مدرسه، می آید، نگران نیستید؛ خودتان میروید محلّ کار و می آیید، نگران نیستید؛ میروید در پارک می نشینید، نگران نیستید؛ راه پیمایی میکنید، نگران نیستید؛ نگران ناامنی نیستید، دارید با امنیّت زندگی میکنید. چه خبر دارید که آن که در مرز ایستاده و جلوی دشمن را گرفته که وارد کشور نشود، او دارد چه میکشد؟ این را مردم خبر ندارند؛ او مظلوم است. شهدای مرزی ما مظلومند؛ چه در مرزهای جنوب شرقی یعنی منطقه ی بلوچستان و کرمان و مانند اینها، چه منطقه ی شمال غربی [یعنی] منطقه ی کردستان و کرمانشاه و بقیّه ی جاها، چه بقیّه ی مناطق دیگری که در مرزها مشکلاتی وجود دارد؛ در همه ی اینها، این مرزدارهای ما هستند که دارند با همه ی وجود، آنجا دفاع میکنند. اگر این مرزدارها نباشند، از بعضی از مرزهای ما هزارکیلو هزارکیلو موادّ مخدّر وارد کشور میکنند که هر یک کیلویش ممکن است صد جوان را بدبخت کند و به روز سیاه و به خاک سیاه بنشاند. چه کسی جلوی اینها را میگیرد؟ مرزدار ما! اینها هستند که دارند فداکاری میکنند؛ بعد هم شهید میشود؛ این شهید خیلی ارزش دارد. شهید مدافع حرم آن جور، شهید مرزبان این جور."

گزیده متن:
صدای هق هق گریه های مردهای توی حیاط... امیدم ناامیدشد! فهمیدم دیگر برنمی گردد خانه. فهمیدم قرنطینه ای در کار نیست. این بار ابراهیم از آتش برنمی گردد. لحظۀ سختی است. ای کاش هیچ کس این لحظه را تجربه نکند. لحظه ای که میفهمی آن کسی که دوستش داری دیگر برنمی گردد! لحظه ای که می فهمی آن که چشم انتظارش هستی دیگر هرگز نمی آید! از آن لحظه دیگر خودت نیستی،کارهای عادی روزمره را هم نمی توانی انجام بدهی، از پس یک غذاخوردن عادی هم برنمی آیی. دیگر آب خوش از گلویت پایین نمی رود. دیگر خوابت نمی برد. پلک روی هم بگذاری او را میبینی، لبخندهایش را، تکان دستهایش را، پهنای شانه هایش را.
 

محصولات مشابه
  قمار

  قمار

  50,000 تومان
  گزیده هزار و یک کلام

  گزیده هزار و یک کلام

  18,000 تومان
  اسرائیلی که من دیدم؛نه صلح ،نه حرف اضافه

  اسرائیلی که من دیدم؛نه صلح ،نه حرف اضافه

  20,000 تومان
  هلی برن از پشت میز

  هلی برن از پشت میز

  11,000 تومان
  رقص سنگ

  رقص سنگ

  15,000 تومان
نظرات
شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
امتياز محصول

نظر و کامنت
كد امنيتي