مرکز توزیع کتاب و محصولات فرهنگی من و کتاب

دخترها بابایی‌اند

شهید مدافع حرم جواد محمدی به روایت خاندواده

قیمت : 33,000 تومان
افزودن به سبد خرید

درباره کتاب
عنوان: دخترها بابایی‌اند
          شهید مدافع حرم جواد محمدی به روایت خاندواده
نویسنده: بهزاد دانشگر
ناشر: شهید کاظمی
قطع: رقعی
نوع جلد: شومیز
تعداد صفحات: 272 صفحه
شابک: 9786227177640

محمدی از جوانان فعال فرهنگی و انقلابی در شهر درچه از توابع اصفهان بود. وی از همان دوره نوجوانی به فعالیت های انقلابی پایگاه های بسیج جذب شد و بعدها به دلیل همین علاقمندی ها وارد سپاه پاسداران شد. این کتاب شرحی است از روابط پر احساس و پر عاطفه جواد محمدی و خانواده اش. از ارتباط جواد محمدی و مادرش، از ارتباط جواد محمدی و همسرش. روایتی جدید که هر راوی از منظری شخصی و تازه قهرمانش را روایت می کند. همه این روایت ها به گونه ای درهم آمیخته شده اند که ضمن تکمیل همدیگر استقلال خودشان را هم حفظ می کنند.


گزیده متن
دلم می خواهد بابا بهم غذا بدهد. بابا وقتی بود، برایم لقمه می گرفت. خودم بلدم بخورم، ولی بابا لقمه می گرفت. خب دوست داشتم. به قول بابا دختر ها بابایی اند. بابا هم دوست داشت. لقمه هایش ماشین می شدند و می رفتند توی دهانم. انگار دهان من پارکینگ است. هواپیما می شدند. کشتی می شدند. سفینه آدم فضایی ها می شدند. هر چه می شدند دوست داشتند بروند توی شکم من.


نکته: این کتاب در قالب پیش فروش و همچنین در طرح جشن امضا اینترنتی می باشد لذا  سفارش شما بعد از انتشار کتاب(اوایل ماه آینده) آماده و از تاریخ 5خردادماه99 ارسال خواهد شد.

 

 

شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

برچسب ها: