مرکز توزیع کتاب و محصولات فرهنگی من و کتاب

مجالس

گزیده هایی ا منابرو سخنرانی های آیت الله تالهی

قیمت : 50,000 تومان
افزودن به سبد خرید

درباره کتاب:
عنوان: مجالس
           گزیده هایی از منابر و سخنرانی های آیت الله تالهی
پدیدآورنده: محمدهادی تالهی همدانی
گردآوری: محمدحسین تالهی همدانی
ناشر: انتشارات شهید کاظمی
قطع: رقعی
نوع جلد: شومیز
تعداد صفحات: 520 صفحه
شابک: 9786008994664

برگرفته از سخنرانی های روزانه آیت الله تألهی (ره) در مسجد
این اثر به‌ همت فرزند آیت‌الله تألهی(ره)تدوین شده است و از یادداشت‌های آیت‌الله تألهی(ره) از سخنرانی‌های روزانه ایشان در مسجد محل اقامه جماعت‌شان بوده است. بعدها این یادداشت‌ها تنظیم گردید و افزون‌بر آن، فصل‌بندی و موضوع‌بندی نیز شد، اما منتشر نگردید. در آستانه کنگره ملی آیت‌الله تألهی(ره) این اثر، احیا شده و گزیده‌ای از آن منتشر شده است.
حاوی 13 فصل است که برخی از آنها عبارت‌اند از: گفتارهایی درباره توحید، نبوت، امامت، معاد، پیامبر اکرم، امیرالمؤمنین، حضرت زهرا، ماه رمضان، گفتارهای اخلاقی و ... است.

از جمله آثار آیت الله تألهی میتوان به نماز معراج مومن، ولایت معصومین، گزیده هزار و یک کلام، خلوت انس، اسرار سلوک و... اشاره کرد.

یک بار در یکی از سفرهایی که زمان دوران دفاع مقدس رفتیم همدان ، ایشان را آنجا زیارت کردم، لکن این را می دانستیم جوان های حزب الهی و مبارز و این هایی که اهل جبهه و جنگ و میدان جنگ و مانند این ها بودند. با ایشان مأنوس بودند و چیز عجیبی است؛ پیر مردی که مثلا حدود هفتاد یا بیشتر سنش است. دور و برش تمام این جوان های علاقه مند و عاشق جبهه و مانند این ها بودند و این ها اقناع می شدند، ببینید این مهم است. روحانی خوب، عالم دینی خوب این جوری است که مثل یک خورشیدی می درخشد. وقتی می آیند نزدیک او به طور طبیعی نورانی میشوند؛ و ایشان این جور بود.
بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله خامنه ای
8/7/1398
 

شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

برچسب ها: