مرکز توزیع کتاب و محصولات فرهنگی من و کتاب

ولایت معصومین

گفتار هایی در باب فضایل و مقامات اهل بیت

قیمت : 20,000 تومان
افزودن به سبد خرید

درباره کتاب:
عنوان: ولایت معصومین
           
گفتار هایی در باب فضایل و مقامات اهل بیت
پدیدآورنده: محمدهادی تالهی همدانی
گردآوری: محمدحسین تالهی همدانی
تنظیم و تدوین: حسین ایزدی
ناشر: انتشارات شهید کاظمی
قطع: رقعی
نوع جلد: شومیز
تعداد صفحات: 192 صفحه
شابک: 9786008994633

بیانات آیت الله تألهی با موضوع ولایت و مقام و منزلت اهل بیت علیهم السلام به‌کوشش فرزند آیت‌الله تألهی(ره) گردآوری شده بود و اکنون به‌همت دبیرخانه کنگره ملی آیت‌الله تألهی(ره) بازبینی و بازتولید شد. در ویراست جدید  فصل‌های زیر به کتاب اضافه گردید: گفتارهایی در باب ولایت، مقام امام معصوم، مقام انوار خمسه، روایاتی در باب ولایت و امامت، مقام امیرالمؤمنین و ویژگی و وظایف شیعه و آیاتی درباره ولایت.
 از جمله آثار آیت الله تألهی میتوان به نماز معراج مومن، مجالس، گزیده هزار و یک کلام، خلوت انس، اسرار سلوک، محرم راز و... اشاره کرد.

یک بار در یکی از سفرهایی که زمان دوران دفاع مقدس رفتیم همدان ، ایشان را آنجا زیارت کردم، لکن این را می دانستیم جوان های حزب الهی و مبارز و این هایی که اهل جبهه و جنگ و میدان جنگ و مانند این ها بودند. با ایشان مأنوس بودند و چیز عجیبی است؛ پیر مردی که مثلا حدود هفتاد یا بیشتر سنش است. دور و برش تمام این جوان های علاقه مند و عاشق جبهه و مانند این ها بودند و این ها اقناع می شدند، ببینید این مهم است. روحانی خوب، عالم دینی خوب این جوری است که مثل یک خورشیدی می درخشد. وقتی می آیند نزدیک او به طور طبیعی نورانی میشوند؛ و ایشان این جور بود.
بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله خامنه ای
 
 

شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

برچسب ها:

    محصولات مرتبط