تخفیف 20 درصد برای همه کتب

نام محصول قیمت تعداد قيمت كل حذف
مجموع : 0
راهـنمـایـی : در صورتی که قصد خرید محصولات بیشتری را دارید بر روی گزینه «بازگشت به فروشگاه و افزودن محصول» کلیک کنید تا به فروشگاه برگشته و با کلیک روی گزینه خرید دیگر محصولات آنها را به سبد خرید خود افزوده و سپس خرید خود را نهایی کنید.
در صورتی که قصد خرید تنها همین محصول را دارید ، با کلیک روی «نهایی کردن خرید» خرید خود را مرحله به مرحله تکمیل کنید .
شما 2 كالا در سبد خريد خود داريد

درسنامه جریان شناسی احزاب و گروه های زاویه دار در ایران

برچسب :

موضوع: درسنامه جریان شناسی احزاب و گروه های زاویه دار در ایران
کد کتاب :231129
قیمت : 25,000 تومان

درباره کتاب:
عنوان: درسنامه جریان شناسی احزاب و گروه های زاویه دار در ایران
نویسنده: مصطفی اسکندری
ناشر: وحدت بخش
قطع: وزیری
نوع جلد: جلد سخت(گالینگور)
نوبت چاپ: اول/1396
تعداد صفحات: 464 صفحه
شمارگان: 3000 جلد

نگاه دقیق، عمیق و تحلیلی به جریان های موجود در نظامی که درآستانه چهلمین سال تولد قرار گرفته، برای فرهیختگان جامعه، از هر قشر و در هر سطحی، ضرورت انکارناپذیری دارد، وجود کارهای تولیدی متعدد در سال های اخیر، بخشی از این نیازها را رفع کرده است؛ اما هر کدام با توجه به ماموریت های تعریف شده، در مسائل و موضوعات خاصی به صورت تخصصی ارائه شده اند و به طور قطع، زمینه بصیرتی قابل اعتنایی را در سطح جامعه نخبگان آورده اند. 

با وجود این گستردگی و پیشرفت های فراوان در حوزه های مختلف جریان شناسی، به ویژه رشد رویکردهای دشمن شناسانه در سال های اخیر، هنوز عرصه های زیادی در این خصوص مغفول مانده است. لذا برای افزایش بصیرت و آگاهی عمومی نسبت به جریان های منفی و مثبت، باید با کمک نخبگان جامعه، حوزه های مغفول را نیز به صورتی دقیق و عمیق تبیین نمود.

دراین راستا پژوهش گران مایه حضرت حجت الاسلام و المسلمین مصطفی اسکندری، کاری قابل توجه و دارای جامعیت ویژه ای است که این اثر را از آثار مشابه خود متمایز می کند. تحلیل جریان های مخالف و به تعبیر مولف «جریان شناسی احزاب و گروه های زاویه دار در ایران» در سطوح و طیف های گوناگون، حاصل تیزبینی ایشان نسبت به مسائل و اخبار پیرامون، و نتیجه رصد دقیق جریانات در سالیان متمادی است. 

طراحی کتاب به صورت درسنامه بعد از مشاوره های فراوان، در راستای تامین محتوای برنامه آموزشی موسسه «مطالعات و بررسی های راهبردی بعثت»، جهت برگزرای دوره های تخصصی جریان شناسی انجام گرفت؛ علاوه بر این، کمک شایانی نیز به مطالعه آسان و هدفمند مخاطبان فرهیخته خواهد کرد.

محصولات مشابه
  داعش از کاشت تا برداشت

  داعش از کاشت تا برداشت

  7,000 تومان
  آیت افسونگری

  آیت افسونگری

  16,000 تومان
  سنجش سنت

  سنجش سنت

  10,000 تومان
  راز آنچه مرقوم نموده اند...

  راز آنچه مرقوم نموده اند...

  17,000 تومان
  بازگشت از نیمه راه

  بازگشت از نیمه راه

  14,800 تومان
نظرات
شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
امتياز محصول

نظر و کامنت
كد امنيتي