مرکز توزیع کتاب و محصولات فرهنگی من و کتاب

رو به زوال

ویژه نامه تخصصی صهیونیسم شناسی رو به زوال

قیمت : 45,000 تومان
افزودن به سبد خرید

درباره کتاب:
عنوان: رو به زوال/ مجله یا ویژه نامه تخصصی صهیونیسم شناسی
تهیه وتنظیم: پایگاه صهیون پژوهی خیبر
ناشر: نشربعثت
قطع: رقعی
نوع جلد: شومیز
نوبت چاپ: اول / 1397
تعداد صفحات: 265 صفحه

در تمام اعصار و امصار شناخت جایگاه دوست و دشمن بعد از شناخت حق و باطل ضرورتی غیر قابل انکار است. مخصوصاً در نظام جمهوری اسلامی ایران و در دوره حاضر که دشمنان از همه طرف و با تمام قوا به مقابله برخاسته‌اند این ضرورت بیش از پیش احساس می‌شود.  دشمنی‌های اصلی با حرکت مستقیم و با پشتوانه الهی اسلام ناب محمدی چه قبل از انقلاب شکوهمند اسلامی و چه بعد از آن بلاشک در زیر سر صهیونیسم بین الملل قرار دارد. چه اینکه از صدر اسلام قوم یهود به عنوان شدیدترین دشمن و مادر صهیونیسم، هم به صورت علنی و هم غیر علنی در مقابل اسلام صف آرایی کرده و تا به امروز به انواع روش‌ها برای براندازی و نابودی این مکتب متوسل گردیده است.
حوزه‌های علمیه به عنوان پرچم‌داران اسلام ناب وظیفه خطیری که بر عهده دارند، توجه و برنامه‌ریزی بر اساس نوع مواجهه دشمن است که هر چه بهتر و هر چه بیشتر باید در این راستا کوشش نمایند. علمای بزرگ ما همیشه در صف اول مقابله با دشمنان دین به‌عنوان سنگربان و دیده‌بان حضور داشته‌اند و تا امروز هزاران بار نقشه‌های شوم دشمنان با درایت و توجه و دقت ایشان نقش بر آب شده است.
 در زمان کنونی و در حوزه‌های علمیه با توجه به نهادینه شدن و تخصصی شدن رشته‌ها و دانش‌های گوناگون لازم است دشمن شناسی نیز جزو دانش‌های تخصصی در حوزه مورد بحث و تبادل نظر قرار گیرد. به همین منظور موسسه مطالعات و بررسی‌های راهبردی بعثت بدین منظور از سال 1395 فعالیت خود را آغاز کرده است. دشمن شناسی از اول شکل‌گیری تمدن الهی در بین بشر تا زمان حاضر در این موسسه مورد مطالعه و بررسی قرار می‌گیرد.
اولین دوره صهیونیسم شناسی که تابستان سال 1397 در قم با حضور طلاب و فضلای علاقه‌مند و با تدریس برجسته‌ترین اساتید این حوزه برگزار گردید یکی از بهترین دوره‌ها در این زمینه است که ماحصل آن در نشریه پیش رو تقدیم علاقه‌مندان می‌گردد. امیدواریم با مطالعه این اثر مسائل روز مبتلابه جمهوری اسلامی و جهان تشیع و بلکه جهان اسلام با دشمن قدّار صهیونیسم بر همگان روشن گردد و با توجه ویژه به امر خطیر دشمن شناسی، نقشه‌های شوم دشمنان را از قبل تشخیص داده و نسبت بدان موضع‌گیری‌های جدی و کارآمد صورت گرفته و با اخذ تصمیمات درست و موضعگیری‌های صحیح و به‌هنگام از هرگونه نفوذ و ایجاد انحراف در مسیر حق جلوگیری گردد.

شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

برچسب ها:

    محصولات مرتبط