تخفیف 20 درصد برای تمامی کتب

نام محصول قیمت تعداد قيمت كل حذف
مجموع : 0
راهـنمـایـی : در صورتی که قصد خرید محصولات بیشتری را دارید بر روی گزینه «بازگشت به فروشگاه و افزودن محصول» کلیک کنید تا به فروشگاه برگشته و با کلیک روی گزینه خرید دیگر محصولات آنها را به سبد خرید خود افزوده و سپس خرید خود را نهایی کنید.
در صورتی که قصد خرید تنها همین محصول را دارید ، با کلیک روی «نهایی کردن خرید» خرید خود را مرحله به مرحله تکمیل کنید .
شما 2 كالا در سبد خريد خود داريد

بیست سال و سه روز

موضوع: بیست سال و سه روز/ شهید سیدمصطفی موسوی
کد کتاب :231080
قیمت : 13,000 تومان

درباره کتاب
عنوان: بیست سال و سه روز/ شهید سیدمصطفی موسوی

پدیدآورنده: سمانه خاکبازان
انتشارات:‌ روایت فتح
شابک: 2-112-330-600-978
قطع: رقعی
نوع جلد: شومیز
نوبت چاپ: اول / 1397
تعداد صفحات: 216 صفحه
شمارگان: 2200 نسخه 
 
معرفی اثر:
کتاب بیست سال و سه روز ، روایت زندگی و خاطرات شهید مدافع حرم ، سیدمصطفی موسوی می باشد.این شهید در تاریخ 18 آبانماه 1374 چشم به جهان گشود و در تاریخ 21 آبان 1394 به شهادت رسید. دقیقا بیست سال و سه روز بعد از تولدش،به همین خاطر است که اسم کتابش شده است بیست سال و سه روز.
برشی از کتاب:

عاشق موسیقی بود؛ هم پاپ و هم سنتی. اگر با بچه های فامیل جمع می شدند می زدند به دل جاده و می رفتند سفر، گاهی قلیان هم می کشید؛ اما نماز اول وقتش هیچ وقت ترک نمی شد. هر پنج شنبه بهشت زهرا می رفت. هم سر خاک خسرو شکیبایی و پیمان ابدی، هم سر خاک شهید پلارک و شهدای گمنام ... .
...وقتی خیال سید مصطفی راحت شد که مادر سراغ کارهایش رفته، برگه دومی را از لای کتابش بیرون کشید و به آقا سید گفت: «رضایت نامه دوم. امضا می کنی؟» آقا سید لبخندی زد و گفت: «ای کلک. فکرشو می کردی مامان بیاد نه؟» سید مصطفی لبخندی زد و به امضایی که آقا سید پای برگه می انداخت، نگاه کرد و گفت: «به مامان نگو. باشه؟» آقا سید نگاهی به چهره خندان پسرش انداخت و گفت: «حالا که امضا کردم و خیالت راحت شد، بگو چرا آن قدر اصرار داری بری؟ برو دانشگاه. درس بخون. الآن مملکت ما به آدم های تحصیل کرده بیشتر احتیاج داره. جنگ حالا حالا ها هست.»
چهره سید مصطفی جدی و لحنش جدی تر شد. نگاهی به چشمان آرام پدر انداخت و گفت: «شاید جنگ حالاحالا ها تموم نشه؛ اما ممکنه من عوض بشم. هیچ تضمینی نیست که پنج سال دیگه، دو سال دیگه که درس من تموم شد، اون موقع هم همین آدم باشم.»
 

محصولات مشابه
  اینک شوکران 4

  اینک شوکران 4

  3,000 تومان
  یادگاران 25

  یادگاران 25

  5,000 تومان
  فلسطین همیشه در اشغال

  فلسطین همیشه در اشغال

  18,000 تومان
  مدافعان حرم 1

  مدافعان حرم 1

  9,000 تومان
  سلاح پاک

  سلاح پاک

  1,800 تومان

برچسب :

نظرات
شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
امتياز محصول

نظر و کامنت
كد امنيتي