ارسال رایگان برای تمامی کتابهای سایت

نام محصول قیمت تعداد قيمت كل حذف
مجموع : 0
راهـنمـایـی : در صورتی که قصد خرید محصولات بیشتری را دارید بر روی گزینه «بازگشت به فروشگاه و افزودن محصول» کلیک کنید تا به فروشگاه برگشته و با کلیک روی گزینه خرید دیگر محصولات آنها را به سبد خرید خود افزوده و سپس خرید خود را نهایی کنید.
در صورتی که قصد خرید تنها همین محصول را دارید ، با کلیک روی «نهایی کردن خرید» خرید خود را مرحله به مرحله تکمیل کنید .
شما 2 كالا در سبد خريد خود داريد

مسجد هسته مقاومت

برچسب :

کد کتاب :231047
موضوع: شرح مکمل بیانات محوری مقام معظم رهبری در جمع ائمه جماعات استان تهران با استفاده از دیگر بیانات معظم له
قیمت : 17,000 تومان









 • موجود نيست

درباره کتاب:
عنوان:
مسجد هسته مقاومت/ شرح مکمل بیانات محوری مقام معظم رهبری
به کوشش: رویش رسانه
شابک: 7-03-8857-600-978
ناشر: انتشارات شهید کاظمی
قطع: رقعی
نوع جلد: شومیز
تعداد صفحات: 161 صفحه
نوبت چاپ: اول/ دی ماه 1396
شمارگان: 1000 نسخه

کتاب چندرسانه‌ای «مسجد، هسته‌ی مقاومت»، شرح مکمل بیانات مقام معظم رهبری در جمع ائمه‌ی جماعات استان تهران است که در پایان مردادماه 1395 به مناسب روز جهانی مسجد ایراد گردیده است. در این اثر، مؤلف با محور قرار دادن بیانات مقام معظم رهبری در دیدار با ائمه جماعات استان تهران و بررسی بیانات سابق معظم له درباره مسجد، در دیدارهای چند دهه‌ی گذشته با ائمه‌ی جمعه و جماعات، به شرح و بسط سخنرانی اصلی پرداخته و تلاش نموده تا به معنای محورهای اصلی بیانات تحت عنوان: مسجد اولین ابتکار اسلام به‌عنوان محلی برای اجتماعات مردمی، محوریت نماز در مسجد، مسجد پایگاه فعالیت‌های اجتماعی، مسجد پایگاه بصیرت فرهنگی، مسجد هسته‌ی مقاومت، همچنین «وظایف امام جماعت» به عنوان محور مسجد نائل آید.
کتاب چندرسانه‌ای «مسجد، هسته‌ی مقاومت» همچنان که از عنوان آن برمی‌آید، کتابی است متفاوت که علاوه بر نوشتار و متن، از ضمایم چندرسانه‌ای برخوردار است که آن را به‌عنوان اثری کامل، جامع و قابل استفاده برای ائمه‌ی جماعات در شرایط حاضر گردانیده است.
برشی از کتاب:
مسجد عبارت است از هسته‌ی مقاومت. مقاومت وقتی گفته می‌شود، فوراً ذهن می‌رود به مقاومت نظامی و امنیّتی و امثال این‌ها. خب بله، آن هم قطعاً مقاومت است، امّا بالاتر از آن، مقاومت فرهنگی است. حصار فرهنگی، خاک‌ریز فرهنگی در کشور اگر سست باشد، همه‌چیز از دست خواهد رفت.
مسجد پایگاه بزرگ بسیج فرهنگی و حرکت فرهنگی است؛ شیوه‌ی کار را باید در مسجد آموخت که چه‌کار کنیم. اوّلاً به شما عرض بکنم حرفی که شما با مأمومین خودتان و مسجدی‌های خودتان می‌زنید، از نطق تلویزیونی و مانند این‌ها به مراتب کارآمدتر و مؤثّرتر است؛ بارها این را عرض کرده‌ایم که نگاهِ چشم‌درچشم و جلسه‌ی نزدیک که نفَس گوینده به شنونده می‌خورَد، یک‌چیز دیگری است؛ این فقط هم در اجتماعات ما تجلّی دارد؛ البتّه در کلّ اسلام در نمازهای جمعه و امثال این‌ها این هست، لکن در بین شیعه، بُروز و ظهور بیشتری دارد. این مجالس روضه‌خوانی، مجالس وعظ و خطابه، مجالس گوناگون خیلی چیزهای مهمّی است؛ این‌ها را دست‌کم نباید گرفت، هم از فضای مجازی مؤثّرتر است، هم از صداوسیما مؤثّرتر است، منتها خب دایره‌اش محدود است؛ اگر چنانچه این سلسله‌ی عظیم، این تشکیلات عظیم خوب کار کند و در همه‌جا کار کند، تأثیراتش بر همه‌ی این‌ها فائق خواهد آمد و می‌توانید شما این جوان را، این مخاطب را به معنای واقعی کلمه مصونیّت ببخشید و می‌توانید او را در مقابل این میکروب‌ها و این ویروس‌هایی که به‌طور دائم دارد سرازیر می‌شود، به‌طرف این کشور و طرف این نظام واکسینه کنید. (بیانات در دیدار ائمه جماعات مساجد استان تهران در 31مرداد1395)

 

محصولات مشابه
  چرا و چگونه بیمار می شویم

  چرا و چگونه بیمار می شویم

  14,000 تومان
  مسجد هسته مقاومت

  مسجد هسته مقاومت

  17,000 تومان
  از حاج ابراهیم تا خانطومان

  از حاج ابراهیم تا خانطومان

  26,000 تومان
  چشم به راه

  چشم به راه

  5,000 تومان
  ولایت فقیه (جلد دوم)

  ولایت فقیه (جلد دوم)

  10,000 تومان
نظرات
شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
امتياز محصول

نظر و کامنت
كد امنيتي