ارسال رایگان برای سفارشهای بالای 20000 تومان

نام محصول قیمت تعداد قيمت كل حذف
مجموع : 0
راهـنمـایـی : در صورتی که قصد خرید محصولات بیشتری را دارید بر روی گزینه «بازگشت به فروشگاه و افزودن محصول» کلیک کنید تا به فروشگاه برگشته و با کلیک روی گزینه خرید دیگر محصولات آنها را به سبد خرید خود افزوده و سپس خرید خود را نهایی کنید.
در صورتی که قصد خرید تنها همین محصول را دارید ، با کلیک روی «نهایی کردن خرید» خرید خود را مرحله به مرحله تکمیل کنید .
شما 2 كالا در سبد خريد خود داريد

بهشت من کنار توست

برچسب :

کد کتاب :2301023
موضوع: پدیدآورنده: مریم بصیری
قیمت : 18,000 تومان


درباره کتاب:
عنوان: بهشت من کنار توست

پدیدآورنده: مریم بصیری
ناشر: انتشارات شهید کاظمی
شابک: 4-33-8857-600-978
قطع: رقعی
نوع جلد: شومیز
نوبت چاپ: دوم / زمستان 1397
تعداد صفحات: 256 صفحه
شمارگان: 1000 نسخه
رمان بهشت من کنار توست، داستان دختری است که زندگی‌اش با یک رزمندۀ دوران دفاع مقدس گره می‌خورد. راضیه در کشاکش زندگی بزرگ می‌شود و یاد می‌گیرد چطور در بحبوحۀ جنگ از خودش و خانواده‌اش حمایت کند. راضیه در پی زندگی است و زندگی در پی نشان دادن عجایبش به راضیه.
برشی از کتاب:
*راضیه حساب روز و ماه را از دست داده بود. تازه با حرف‌های خانم جان و مادرش فهمید که صدوده روز است از آن روز گذشته است، روزی که او برای آخرین بار صورت یاسر را دیده بود. روزی که پس از آن برای همیشه از دیدارش محروم شده و حتی نامه‌ای هم از او به دستش نرسیده بود. تمام شب‌ها و روزهایی که قبل از زایمانش به فکر یاسر بود و دل‌شوره داشت، یاسر او پر کشیده بود. قفس تنگ حیات شکسته و شوهرش رها شده بود. پس چرا او رها نمی‌شد؟
*رحمان متوجه صداى پایی شد. شک کرد که صدای پای پیرزن را شنیده باشد، اما گفت: «سلام خانم‏ جان!» راضیه هیچ نگفت، دستش را گرفت به در و همان‌جا ایستاد و نگاهى به حیاط مسجد کرد تا ببیند کسى آن‌ها را دیده است یا نه. رحمان مطمئن شد که صدا، صداى پاى خانم‏جان نیست.
- شمایین راضیه خانوم؟
راضیه تنها توانست جواب سلام رحمان را بدهد و دوباره خاموش بماند سر جایش. چشم دوخته بود به چشمان رحمان که دوخته شده بودند روى زمین. خواست برود که رحمان گفت: «راضیه‏ خانوم ما رو هم حلال کنین، ما قصدمون خیر بود، ولى آقاناصر آب پاکى رو ریخت رو دست‌مون.» راضیه آمد چیزى بگوید، ولى نه حرفى براى گفتن داشت و نه زبانش مى‏چرخید تا چیزى بگوید.
رحمان آرام رفت، رحمان بدون عصا رفت و جای قدم‌هایش بزرگ‌تر از همیشه بر روی برف‌ها جا ماند. سوز سردى مى‏ آمد، ولى راضیه تکیه بر دیوار ایستاده بود و پردۀ جلوى در را پیچیده بود دورش و گریه مى‏ کرد.
 

محصولات مشابه
  یادت باشد

  یادت باشد

  40,000 تومان
  تا کوچه های آسمان

  تا کوچه های آسمان

  14,000 تومان
  آیه های پرواز

  آیه های پرواز

  5,000 تومان
  عارف 12 ساله

  عارف 12 ساله

  12,000 تومان
  مسافر آگوست

  مسافر آگوست

  25,000 تومان
نظرات
شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
امتياز محصول

نظر و کامنت
كد امنيتي