ارسال رایگان برای تمامی کتابهای سایت

نام محصول قیمت تعداد قيمت كل حذف
مجموع : 0
راهـنمـایـی : در صورتی که قصد خرید محصولات بیشتری را دارید بر روی گزینه «بازگشت به فروشگاه و افزودن محصول» کلیک کنید تا به فروشگاه برگشته و با کلیک روی گزینه خرید دیگر محصولات آنها را به سبد خرید خود افزوده و سپس خرید خود را نهایی کنید.
در صورتی که قصد خرید تنها همین محصول را دارید ، با کلیک روی «نهایی کردن خرید» خرید خود را مرحله به مرحله تکمیل کنید .
شما 2 كالا در سبد خريد خود داريد

سنگر سازان بی سنگر

برچسب :

کد کتاب :2300995
موضوع: پدیدآورنده: نصرت الله محمودزاده
قیمت : 20,000 تومان


درباره کتاب:
عنوان:
سنگر سازن بی سنگر / زندگی نامه داستانی شهید سیدمحمدتقی رضوی فرمانده مهندسی رزمی جنگ جهاد سازندگی
پدیدآورنده: نصرت الله محمودزاده
ناشر: انتشارات شهید کاظمی
شابک: 2-37-8857-600-978
قطع: رقعی
نوع جلد: شومیز
تعداد صفحات: 256 صفحه
نوبت چاپ: اول/ 1397
شمارگان: 2000 نسخه


کتاب سنگر ساز بی سنگر،زندگی‌نامه داستانی و خاطرات شهید سیدمحمدتقی رضوی؛ فرمانده مهندسی رزمی می باشد. شهید رضوی در جبهه‌های نبرد از خود توانمندی‌ها و رشادت‌های بالایی نشان می‌دهد و هرگز از تلاش و کوشش باز نمی‌ایستد. با ارائه طرح‌های مهندسی بدیع و نو، بارها و بارها در عملیات متعدد راهگشای فرماندهان و رزمندگان اسلام می‌شود. مهندس \"جعفری\"، یکی از همرزمان وی می‌گوید: «در عملیات خیبر وقتی با مشکلات پیچیده‌ای مواجه شدیم، ایشان راهی منطقه شد و در ارتباط با مسائل مهندسی آن‌جا، عیناً منطقه را بررسی کرد و بعد طرحی ارائه نمود که باعث حفظ و تثبیت جزایر توسط رزمندگان شد.»
برشی از کتاب:
سایت موشکی نزدیک بیمارستان فاطمه الزهرا او را به یاد شهدایی می‌انداخت که در هنگام احداث این سایت بدنشان قطعه‌قطعه شده بود. اکنون که از جاده خسروآباد می‌گذشت، باورش نمی‌شد که آن همه جادۀ منشعب شده تا کنار ساحل اروند احداث شده باشد... . محل احداث پل خیبری خلوت بود. افرادی که به سختی روی پل کار کرده بودند، در نظرش مجسم می‌شدند و آنها را با جشم دل می‌دید. رسید به پل بعثت. انسانهایی را در تاریکی می‌دید که در جنب‌وجوش بودند؛ بی آنکه کسی متوجه کار عاشقانۀ آنها شود. چشمشان به تاریکی عادت کرده و بی‌وقفه لوله‌ها را با بیل به داخل آب می‌انداختند و سپس چون عزیزی آن را دوره می‌کردند که اسیر امواج اروند نشوند. رضوی در خلوت به این انسانهای گمنام خیره شده بود. جز چندنفری، بقیه را نمی‌شناخت. هنگامی که می‌دید پل بیش از شش‌صد متر پیش رفته است و در حال اتمام است، به کار این انسانهای گمنام و بی‌توقع عشق می‌ورزید. بدون اینکه خودش را به بنی‌هاشم نشان بدهد، آن‌جا را ترک کرد.

 

محصولات مشابه
  هنر دینی ، هنر مدرن

  هنر دینی ، هنر مدرن

  7,000 تومان
  حوالی روشن صدا

  حوالی روشن صدا

  12,000 تومان
  تلخ و شیرین از اسارت

  تلخ و شیرین از اسارت

  15,000 تومان
  در کوچه پس کوچه های جهادی

  در کوچه پس کوچه های جهادی

  30,000 تومان
  سر بر خاک دهکده

  سر بر خاک دهکده

  17,000 تومان
نظرات
شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
امتياز محصول

نظر و کامنت
كد امنيتي