تخفیف 20 درصد برای همه کتابها

نام محصول قیمت تعداد قيمت كل حذف
مجموع : 0
راهـنمـایـی : در صورتی که قصد خرید محصولات بیشتری را دارید بر روی گزینه «بازگشت به فروشگاه و افزودن محصول» کلیک کنید تا به فروشگاه برگشته و با کلیک روی گزینه خرید دیگر محصولات آنها را به سبد خرید خود افزوده و سپس خرید خود را نهایی کنید.
در صورتی که قصد خرید تنها همین محصول را دارید ، با کلیک روی «نهایی کردن خرید» خرید خود را مرحله به مرحله تکمیل کنید .
شما 2 كالا در سبد خريد خود داريد

مومن انقلابی(شیخ عباس پورمحمدی)

موضوع: پدیدآورنده: گروه جهادی
کد کتاب :2300608
قیمت : 6,000 تومان

درباره کتاب:
عنوان: مومن انقلابی/ شیخ عباس پورمحمدی / برش هایی از زندگی و سیره مبارزاتی حاج شیخ عباس پورمحمدی و شرح ارتباط و دوستی ایشان با حضرت آیت الله خامنه ای
پدیدآورنده: گروه جهادی صهبا
ناشر: موسسه ایمان جهادی
قطع کتاب: رقعی
نوع جلد: شومیز
نوبت چاپ: اول/ بهمن 1395
تعداد صفحات: 152 صفحه
شمارگان: 3000 نسخه

کتاب «مؤمن انقلابی، شیخ عباس پورمحمدی» کتابی‌ست از زندگی عالمی که زندگی‌اش، سراسر مبارزه و مجاهدت و خدمت به خلق خدا بود و به تعبیر مقام معظم رهبری همواره در صراط مستقیم قرار داشته، و در این مسیر، ذره‌ای انحراف و لغزش نداشته است.

فَروَست «مؤمن انقلابی»، عنوان سلسله‌کتاب‌هایی‌ست از انتشارات صهبا که به معرفی برخی از یاران و پیروان صدیق حضرت آقا می‌پردازد، چه مشهور باشند و چه گمنام. که کتاب «مؤمن انقلابی، شیخ عباس پورمحمدی» اولین کتاب این مجموعه است.

این کتاب، که از زاویۀ دوستی و رفاقتِ پنجاه‌سالۀ حاج شیخ عباس پورمحمدی با رهبر انقلاب به زندگی حاج شیخ پرداخته، دو بخش اصلی دارد.

بخش اول کتاب، ابتدا به شرح رابطۀ دوستی و رفاقت حاج شیخ با حضرت آقا می‌پردازد. سپس، به سراغ برهه‌هایی از زندگیِ مجاهدانۀ حاج شیخ عباس می‌رود و برش‌هایی ناب و بی‌نظیر از سیرۀ مرحوم پورمحمدی را نشان می‌دهد که بسیار خواندنی، و بسیار مفید و آموزنده هستند.

در بخشی از پیام تسلیت مقام معظم رهبری به مناسبت درگذشت حاج شیخ عباس، آمده است: «در دوران اختناق طاغوتی، با شجاعت و صراحت، پرچم نام و راه امام راحل را بر دوش داشت و در دوران نظام مقدس جمهوری اسلامی، پیشرو خدمات‌رسانی به محرومان و اقدام‌های فرهنگی و اجتماعی در گستره‌ئی وسیع بود. در همه دوران‌ها هرگز از مردم و بخصوص طبقات محروم جدا نشد و هرگز جز راه خدا نپیمود.» بخش اول این کتاب، توضیحِ مصداقیِ همین سیره و روشی‌ست که حضرت آقا در پیام خود به آنها اشاره داشته‌اند.

بخش دوم کتاب، شامل سه ضمیمه است: «مروری کوتاه بر زندگی شیخ عباس پورمحمدی»، «اسناد»، «تصاویر». این ضمائم نیز هر یک با زبانی، از زندگی مرحوم پورمحمدی و رابطۀ ایشان به مقام معظم رهبری سخن می‌گویند.

کتاب «مؤمن انقلابی، شیخ عباس پورمحمدی» در 160 صفحه و با نثری داستانی روایت شده است.

 

محصولات مشابه
  قرارگاه های فرهنگی

  قرارگاه های فرهنگی

  3,000 تومان
  از هراره تا تهران

  از هراره تا تهران

  9,900 تومان
  عهد مشترک

  عهد مشترک

  9,000 تومان
  گفتار جریان روشنفکری اسلامی در ایران

  گفتار جریان روشنفکری اسلامی در ایران

  1,000 تومان
  گفتار شهید مطهری احیاگر تفکر اسلام

  گفتار شهید مطهری احیاگر تفکر اسلام

  750 تومان

برچسب :

نظرات
شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
امتياز محصول

نظر و کامنت
كد امنيتي