تخفیف 20 درصد برای تمامی کتب و برای پرداخت های آنلاین

نام محصول قیمت تعداد قيمت كل حذف
مجموع : 0
راهـنمـایـی : در صورتی که قصد خرید محصولات بیشتری را دارید بر روی گزینه «بازگشت به فروشگاه و افزودن محصول» کلیک کنید تا به فروشگاه برگشته و با کلیک روی گزینه خرید دیگر محصولات آنها را به سبد خرید خود افزوده و سپس خرید خود را نهایی کنید.
در صورتی که قصد خرید تنها همین محصول را دارید ، با کلیک روی «نهایی کردن خرید» خرید خود را مرحله به مرحله تکمیل کنید .
شما 2 كالا در سبد خريد خود داريد

مومن انقلابی(شیخ عباس پورمحمدی)

موضوع: پدیدآورنده: گروه جهادی
کد کتاب :2300608
قیمت : 6,000 تومان

درباره کتاب:
عنوان: مومن انقلابی/ شیخ عباس پورمحمدی / برش هایی از زندگی و سیره مبارزاتی حاج شیخ عباس پورمحمدی و شرح ارتباط و دوستی ایشان با حضرت آیت الله خامنه ای
پدیدآورنده: گروه جهادی صهبا
ناشر: موسسه ایمان جهادی
قطع کتاب: رقعی
نوع جلد: شومیز
نوبت چاپ: اول/ بهمن 1395
تعداد صفحات: 152 صفحه
شمارگان: 3000 نسخه

کتاب «مؤمن انقلابی، شیخ عباس پورمحمدی» کتابی‌ست از زندگی عالمی که زندگی‌اش، سراسر مبارزه و مجاهدت و خدمت به خلق خدا بود و به تعبیر مقام معظم رهبری همواره در صراط مستقیم قرار داشته، و در این مسیر، ذره‌ای انحراف و لغزش نداشته است.

فَروَست «مؤمن انقلابی»، عنوان سلسله‌کتاب‌هایی‌ست از انتشارات صهبا که به معرفی برخی از یاران و پیروان صدیق حضرت آقا می‌پردازد، چه مشهور باشند و چه گمنام. که کتاب «مؤمن انقلابی، شیخ عباس پورمحمدی» اولین کتاب این مجموعه است.

این کتاب، که از زاویۀ دوستی و رفاقتِ پنجاه‌سالۀ حاج شیخ عباس پورمحمدی با رهبر انقلاب به زندگی حاج شیخ پرداخته، دو بخش اصلی دارد.

بخش اول کتاب، ابتدا به شرح رابطۀ دوستی و رفاقت حاج شیخ با حضرت آقا می‌پردازد. سپس، به سراغ برهه‌هایی از زندگیِ مجاهدانۀ حاج شیخ عباس می‌رود و برش‌هایی ناب و بی‌نظیر از سیرۀ مرحوم پورمحمدی را نشان می‌دهد که بسیار خواندنی، و بسیار مفید و آموزنده هستند.

در بخشی از پیام تسلیت مقام معظم رهبری به مناسبت درگذشت حاج شیخ عباس، آمده است: «در دوران اختناق طاغوتی، با شجاعت و صراحت، پرچم نام و راه امام راحل را بر دوش داشت و در دوران نظام مقدس جمهوری اسلامی، پیشرو خدمات‌رسانی به محرومان و اقدام‌های فرهنگی و اجتماعی در گستره‌ئی وسیع بود. در همه دوران‌ها هرگز از مردم و بخصوص طبقات محروم جدا نشد و هرگز جز راه خدا نپیمود.» بخش اول این کتاب، توضیحِ مصداقیِ همین سیره و روشی‌ست که حضرت آقا در پیام خود به آنها اشاره داشته‌اند.

بخش دوم کتاب، شامل سه ضمیمه است: «مروری کوتاه بر زندگی شیخ عباس پورمحمدی»، «اسناد»، «تصاویر». این ضمائم نیز هر یک با زبانی، از زندگی مرحوم پورمحمدی و رابطۀ ایشان به مقام معظم رهبری سخن می‌گویند.

کتاب «مؤمن انقلابی، شیخ عباس پورمحمدی» در 160 صفحه و با نثری داستانی روایت شده است.

 

محصولات مشابه
  جزوه قیام حسینی

  جزوه قیام حسینی

  1,000 تومان
  خانواده

  خانواده

  5,000 تومان
  دغدغه های فرهنگی

  دغدغه های فرهنگی

  9,000 تومان
  بصیرت و استقامت

  بصیرت و استقامت

  3,000 تومان
  انسان 250 ساله

  انسان 250 ساله

  14,000 تومان

برچسب :

نظرات
شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
امتياز محصول

نظر و کامنت
كد امنيتي