مرکز توزیع کتاب و محصولات فرهنگی من و کتاب

کودکستان آقا مرسل

پدیدآورنده: داود امیریان

قیمت : 30,000 تومان
افزودن به سبد خرید

درباره کتاب :
عنوان: کودکستان آقامرسل / گردان قاطرچی ها - جلد دوم
نویسنده:داوود امیریان
انتشارات: نشر کتابستان معرفت
شابک: 6-04-8460-600-978
قطع: رقعی
نوع جلد: شومیز
تعداد صفحات: 244 صفحه
شمارگان: 2500 نسخه


این رمان که در واقع جلد دوم رمان «گردان قاطرچی‌ها» است ماجراهای آن حول محور همان رمان می‌گذرد و برخی شصخیت‌های این رمان در «کودکستان آقا مرسل» حضور دارند و رمان با آنها پیش رفته است.
«کودکستان آقا مرسل» یکی از جدیدترین آثار این نویسنده است که درواقع ادامه‌ای بر داستان یکی دیگر از کتاب‌هایش با عنوان «گردان قاطرچی‌ها» محسوب می‌شود. داستان این کتاب در ارتباط با گروهی از رزمندگان دفاع مقدس است که در گردانی به نام «بلال» حضور دارند. فرماندهان این گردان با اعلام خبر تشکیل یک یگان ویژه از نیروهای این گردان، باعث ایجاد جو رقابت میان این رزمندگان برای حضور در یگان ویژه می‌شوند. یگانی که بنابر تصورات این نیروها قرار است کارهای ویژه‌ نظامی انجام دهد اما پس از اعلام اسامی اعضای گردان مشخص می‌شود؛ موضوع چیز دیگری است...    
نویسنده اثر که خود سابقه نگارش خاطرات رزمندگان جبهه و جنگ و تالیف آثاری در این زمینه دارد، با استفاده از همین تجربیات سعی کرده تا در نگارش این اثر داستانی نیز از روایت جزئیات حوادث غافل نشود تا با شرح این جزئیات، درک فضای قصه و جهان داستان را برای مخاطبش آسان‌تر کند.
کودکستان آقا مرسل همانند همه آثار قبلی امیریان با زبان طنز عجین شده است و اساسا همین زبان است که باعث جذابیت مضاعف اثر شده است.

شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.