تخفیف 20 درصد برای همه کتب

نام محصول قیمت تعداد قيمت كل حذف
مجموع : 0
راهـنمـایـی : در صورتی که قصد خرید محصولات بیشتری را دارید بر روی گزینه «بازگشت به فروشگاه و افزودن محصول» کلیک کنید تا به فروشگاه برگشته و با کلیک روی گزینه خرید دیگر محصولات آنها را به سبد خرید خود افزوده و سپس خرید خود را نهایی کنید.
در صورتی که قصد خرید تنها همین محصول را دارید ، با کلیک روی «نهایی کردن خرید» خرید خود را مرحله به مرحله تکمیل کنید .
شما 2 كالا در سبد خريد خود داريد

احکام مصور پوشش بانوان

برچسب :

کد کتاب :2300319
موضوع: پدیدآورنده: کانون نشر احکام


قیمت : 10,000 تومان

درباره کتاب:
عنوان: احکام مصور پوشش بانوان
پدیدآورنده:
 کانون نشر احکام/ موسسه اطلس تاریخ شیعه
ناشر: اطلس تاریخ شیعه
شابک:2-0-93028-600-978
قطع: رقعی
نوع جلد: شومیز
نوبت چاپ: یازدهم/ 1394
تعداد صفحات: 176 صفحه
شمارگان: 2500 نسخه


کتاب احکام پوشش بانوان، متنی با عکس‌های رنگی و گویا است که احکام عملی را به صورت مصور و جذاب به خوانندگان خود ارائه می‌دهد.
سلامت اجتماعی و شرم و عفت عمومی برای جلوگیری از مفاسد اخلاقی و اجتماعی یک امر ضروری محسوب می‌شود. به همین جهت اسلام بر بانوان واجب می‌داند که حجاب را رعایت کنند و آرایش‌ها و زینت‌های خود را در معرض مردان نامحرم قرار ندهند. (پوشش زن) در آموزه‌های دین اسلام از اهمیت خاصی برخوردار است و یکی از احکام ضروری به شمار می‌آید که شیعه و سنی بر آن اتفاق نظر دارند.
این کتاب گامی است در راه تحول در آموزش دین با هدف آسان‌سازی یادگیری و عمل به احکام که به شیوه‌ای نو همراه با تصاویر مناسب و با زبانی شیوا و روان به بیان احکام مورد نیاز بانوان در موضوع پوشش پرداخته است که می‌تواند در ارائه الگویی مناسب از حجاب بانوان مسلمان مفید باشد.
این کتاب گرچه در نگاه اول، جذاب و شیرین و دست‌یافتنی می‌نماید، اما هر اهل فنی درمی‌یابد برای گرد آمدن این همه نکته ساده و زیبا، همت و کار مضاعفی پشتوانه بوده است. ساعت‌ها کار علمی و پشتیبانی که در مراحل مختلف از پژوهش گرفته تا نشر، سامان یافته و اثری بدیع را آفریده است.
«تعریف پوشش و حجاب»، «پوشش در قرآن کریم»، «پوشش از نگاه معصومان(ع)»، «اهمیت و جایگاه پوشش در اسلام» و «آثار و فواید پوشش بانوان» مطالب مقدمه این کتاب را تشکیل می‌دهد.
«پوشش در برابر پسر نابالغ»، «پوشش در کشور غیرمسلمان»، «پوشش در مقابل محارم»، «پوشش در برابر زن»، «محدوده پوشش در نماز» و «پوشش نامناسب در نماز» در بخش حکم پوشش آمده است.
در بخش زمان پوشش مواردی مانند: «ظهور نشانه‌های بلوغ»، «آرایش دختران»، «حضور نامحرم»، «عدم تشخیص محرم از نامحرم»، «پوشش در برابر عقب مانده ذهنی»، «پوشش در برابر پزشک» و «پوشش در برابر خواستگار» را می‌خوانید.
مواردی مانند: «پوشش در غیر نماز»، «محدوده پوشش»، «نماز با چادر نازک»، «وضوی خانم‌ها در حضور نامحرم»، «جوراب نازک»، «حکم آرایش هنگام نماز»، «خال‌کوبی و تاتو»، «تعریف و حکم پوشیدن لباس مهیج»، «چادرهای براق»، «چادر ملی و قجری»، «عطر زدن خانم‌ها هنگام خروج از منزل»، «لباس مشترک»، «لباس غصبی»، «پوشش در کشور غیرمسلمان»، «رعایت عفت نزد فرزندان»، «تزریقات»، «تقاضای شوهر به ترک پوشش»، «عکس گرفتن بدون پوشش»، «پوشش در عروسی» و «پوشش در مهمانی» در اقسام پوشش آمده است.
و در بخش پوشش نماز هم برخی از مطالب مانند: «شرایط لباس نمازگزار»، «لباس طلا بافت و ابریشمین»، «شک در بودن موی حرام گوشت»، «پرندگان حلال گوشت و حرام گوشت»، «پوشش در حال رکوع»، «پوشش زینت و آرایش»، «حکم آرایش در هنگام نماز»، «صورت آرایش شده در نماز»، «پوشش موهای مصنوعی در نماز»، «نماز با بلوز و شلوار»، «نماز با چادر نازک»، «کنار رفتن پوشش در نماز» و «آگاهی از بیرون بودن مو‌ها بعد از نماز» را می‌خوانید.
 

محصولات مشابه
  فرهنگ مدرنیته و توهم

  فرهنگ مدرنیته و توهم

  5,000 تومان
  آشتی با خدا

  آشتی با خدا

  9,000 تومان
  آرامش قلبی، گمشده بشریت

  آرامش قلبی، گمشده بشریت

  5,500 تومان
  آوای محبت

  آوای محبت

  4,000 تومان
  رساله‌ی آموزشی 1 (احکام عبادات)

  رساله‌ی آموزشی 1 (احکام عبادات)

  17,000 تومان
نظرات
شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
امتياز محصول

نظر و کامنت
كد امنيتي