تخفیف 20 درصد برای همه کتب

نام محصول قیمت تعداد قيمت كل حذف
مجموع : 0
راهـنمـایـی : در صورتی که قصد خرید محصولات بیشتری را دارید بر روی گزینه «بازگشت به فروشگاه و افزودن محصول» کلیک کنید تا به فروشگاه برگشته و با کلیک روی گزینه خرید دیگر محصولات آنها را به سبد خرید خود افزوده و سپس خرید خود را نهایی کنید.
در صورتی که قصد خرید تنها همین محصول را دارید ، با کلیک روی «نهایی کردن خرید» خرید خود را مرحله به مرحله تکمیل کنید .
شما 2 كالا در سبد خريد خود داريد

مادران3

برچسب :

کد کتاب :2300257
موضوع: پدیدآورنده: نجمه کتابچی


قیمت : 3,500 تومان
 • موجود نيست

درباره کتاب:
عنوان : مادران 3/ فرشته ها حواسشان جمع است/ شهید غیاثوند به روایت مادر
نویسنده : نجمه کتابچی
ناشر: انتشارات روایت فتح
شابک: 9-014-330-600-978
قطع : رقعی
نوع جلد : شومیز
نوبت چاپ : اول/ 1391
تعداد صفحات : 168 صفحه
شمارگان : 3300 نسخه

کتاب حاضر همراهی با لحظاتی از زندگی مادر شهیدان رضا و علی غیاثوند است. یک همراهی تلخ و شیرین.
این اثر شامل چهار کتاب است. کتاب اول روایت مادر شهید از رضا و علی ست. جایی که پیکر رضا برنمی گردد و چندی بعد هم شهادت علی. کتاب دوم اما روایتی ست از پدر شهید. و او خود رزمنده ای ست که در جبهه در قسمت تعاون و جمع آوری پیکرهای شهدا مشغول است.
و سخت ترین بخش کتاب یعنی کتاب سوم. حال و روز پدر و مادر شهید در روزهایی نزدیک. جایی که مادر شهید هنوز آثار روزهای جنگ را در خانه می بیند. عطاالله غیاثوند پدر خوش مشرب و پر نشاط آن روزهای فرزندانش، اکنون خانه نشین شده و با جراحت های جنگ دست و پنجه نرم می کند.

...اسپند را ریختیم که گفتند آقا تشریف آوردند. می خواستم بروم جلوی در کوچه خوش آمد بگویم، اما نگذاشتند. در راهرو از ایشان استقبال کردیم. آقا آمدند و نشستند روی مبل تکی گوشه ی اتاق. آقایان به من گفتند «بنشینید روی مبل کناری شان. بلند هم نشوید. ما خودمان پذیرایی می کنیم.» … آقا یک چای خوردند و یک خرما. من فقط به ایشان نگاه می کردم. خانم دولتی و دخترها همه داشتند گریه می کردند. برگشتم طرف شان، گفتم «چرا گریه می کنید؟ مگه نگفتند احساساتی نشید؟» همه ساکت شدند، بعد گفتم «خب گریه نداره که.» برگشتم و آقا را نگاه کردم. گفتم الان می رود و من دیگر نمی بینمش. پس تا هست خوب نگاهش کنم.

آقا گفتند که شما شهدایتان را معرفی کنید. گفتم «رضا و علی غیاثوند و عطاالله غیاثوند قیصری» … چشمم افتاد به انگشتر عقیق دست شان. یک لحظه از دلم گذشت که کاش انگشتر را می دادند به من. یک دفعه آقا انگشتر را از دست درآوردند و گفتند «این را می خواستید؟ مال شما.» خجالت کشیدم. … گفتم «حیف شد آقا. خیلی دیر تشریف آوردید.» آقا گفتند «چطور مگه؟» گفتم «حاج آقای ما خیلی آرزو داشت شما رو ببینه، ولی متاسفانه به آرزوش نرسید. حتی نامه هم براتون نوشت.» راضیه سریع گفت «بله آقا. حاج آقا نامه نوشته بودند. من آوردم و نامه را دادم به همین آقای فلانی که در بیت شما مسئوله.» آقا چهره شان در هم رفت. رو کردند به طرف آن آقا و گفتند «به حساب ایشان می رسم.» همه خندیدند. بعد گفتند «رونوشتی از نامه دارید؟» … راضیه سریع بلند شد و رفت پایین، از بین خرت و پرت ها و یادگاری ها فوری نامه را پیدا کرد و آورد. آقا نامه را خواندند. خیلی چهره شان گرفته و ناراحت شد. گفتند که «ببخشید اگر کوتاهی شده… .»

جای عطاخان خالی بود.
 

محصولات مشابه
  فلسطین همیشه در اشغال

  فلسطین همیشه در اشغال

  18,000 تومان
  به مجنون گفتم زنده بمان؛شهید باکری

  به مجنون گفتم زنده بمان؛شهید باکری

  7,200 تومان
  نیمه پنهان ماه 24

  نیمه پنهان ماه 24

  5,600 تومان
  مدافعان حرم 2

  مدافعان حرم 2

  8,000 تومان
  مادران3

  مادران3

  3,500 تومان
نظرات
شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
امتياز محصول

نظر و کامنت
كد امنيتي