ارسال رایگان برای تمامی کتابهای سایت

نام محصول قیمت تعداد قيمت كل حذف
مجموع : 0
راهـنمـایـی : در صورتی که قصد خرید محصولات بیشتری را دارید بر روی گزینه «بازگشت به فروشگاه و افزودن محصول» کلیک کنید تا به فروشگاه برگشته و با کلیک روی گزینه خرید دیگر محصولات آنها را به سبد خرید خود افزوده و سپس خرید خود را نهایی کنید.
در صورتی که قصد خرید تنها همین محصول را دارید ، با کلیک روی «نهایی کردن خرید» خرید خود را مرحله به مرحله تکمیل کنید .
شما 2 كالا در سبد خريد خود داريد

دشمن شدید (دفتر اول)

برچسب :

کد کتاب :2300128
موضوع: نویسنده: حجت الاسلام و المسلمین مهدی طائب
قیمت : 25,000 تومان


درباره کتاب:
عنوان: دشمن شدید
نویسنده: حجت الاسلام و المسلمین مهدی طائب
ناشر: انتشارات شهید کاظمی
شابک:1 -2-96048-600 -978
قطع: رقعی
نوع جلد: شومیز
نوبت چاپ: دوم/ 1397
تعداد صفحات: 328 صفحه
شمارگان: 3000 نسخه

نخستین دفتر از مجموعه کتاب دشمن شدید است که با رویکرد تاریخ بصیرت افزا و رصد جریان حق و باطل تدوین شده است. در این راستا، به تاریخ انبیاء به ویژه تاریخ پیامبر خاتم(ص) و اوصیای معصوم ایشان(ع)، تبیین نقش یهود در تاریخ انبیاء و اسلام، و مسأله دشمن‌شناسی نگاه ویژه‌ای شده است. با شناسایی و شناساندن این جریان، ریشه جریانات جاری در سطح بین الملل، منطقه و کشور روشن می‌شود.
برشی از کتاب:
*یهودیان از مدینه تا دیوار قدس را مانع گذاری کرده بودند، زیرا اگر پیامبر قدس را می‌گرفت، سازمان یهود از رسیدن به آرزوی بزرگ خود که حاکمیت جهانی بود، ناامید می‌شد و آتش این فتنه بزرگ که جهان را در خود می‌سوزاند، خاموش می‌گشت. قدس مرکز اصلی آنها بود و در کتاب مقدس آنها اهمیت ویژه‌ای داشت. یهود برای جهانی شدن باید سه مرحله را پشت سر می‌گذاشت: فتح قدس، فتح نیل تا فرات و نهایتاً فتح بقیه جهان.
*با بروز تفکر نژادپرستی، نگهداری حکومت، به قضایای انحرافی نیاز داشت. از آنجا که دین‌داران در این حکومت‌های دیگر با حاکمان همکاری نخواهند‌ کرد، قدرت دور از خدا، مروج انحرافات می‌شود.
عده‌ای را باید بت و مشغولیت‌های کاذب و عده‌ای دیگر را با شراب، شهوت و پول ساکت کرد.
از این رو، مدتی که از حکومت \"یوشع (ع)\" گذشت و حاکمیت به مذاق بنی‌اسرائیل خوش آمد، انحراف‌ها آغاز و فاصله حاکمان از پیامبران بیشتر شد. تفکر حاکمیت بنی‌اسرائیل بر جهان در بین آنان لانه کرد و تفکر یهودی یا به تعبیر دیگر صهیونیستی را پدید آورد. تلاش انبیاء این بود که اینان را از این تفکر انحرافی، خارج سازند و به نیروی‌های مؤمن و مخلص تبدیل کنند.
*گرچه برخی تعریف اصطلاحی تاریخ را علم به حوادث گذشته بشری دانسته‌اند، اما واقعیت این است که این نگاه به تاریخ، نمی‌تواند در حال و آینده جوامع، مفید و مؤثر باشد.
در حقیقت، تاریخ، علم به وقایع درس‌آموز و عبرت‌انگیز داشته و قوانین و سنن الهی حاکم بر آن وقایع است تا از آن وقایع و عوامل، درس عبرت گرفته‌ شود و وضعیت موجود و آینده در جهت مطلوب تغییر یابد.
این نوع نگاه به تاریخ، بصیرت‌افزا و راه‌گشای افراد و جوامع بشری است؛ به طوری که هیچ‌گاه، کهنه نمی‌شود و در گذشته باقی نمی‌ماند. در این رویکرد، گذشته چراغ راه آینده قرار می‌گیرد.
 

محصولات مشابه
  طاهر خان طومان

  طاهر خان طومان

  15,000 تومان
  نورعلی

  نورعلی

  12,000 تومان
  دست ابلیس

  دست ابلیس

  10,000 تومان
  خمپاره خواب آلود

  خمپاره خواب آلود

  6,000 تومان
  به آسمان نگاه کن

  به آسمان نگاه کن

  32,000 تومان
نظرات
شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
امتياز محصول

نظر و کامنت
كد امنيتي