تخفیف 20 درصد برای همه کتب

نام محصول قیمت تعداد قيمت كل حذف
مجموع : 0
راهـنمـایـی : در صورتی که قصد خرید محصولات بیشتری را دارید بر روی گزینه «بازگشت به فروشگاه و افزودن محصول» کلیک کنید تا به فروشگاه برگشته و با کلیک روی گزینه خرید دیگر محصولات آنها را به سبد خرید خود افزوده و سپس خرید خود را نهایی کنید.
در صورتی که قصد خرید تنها همین محصول را دارید ، با کلیک روی «نهایی کردن خرید» خرید خود را مرحله به مرحله تکمیل کنید .
شما 2 كالا در سبد خريد خود داريد

هلی برن از پشت میز

برچسب :

کد کتاب :230102
موضوع: پدیدآورنده: مهدی افراز کنجین و سیدمحمد جواد زمانیان کتاب « هلی بُرن از پشت میز» با موضوع بررسی اهداف راهبردی ایالات متحده آمریکا از پیگیری مذاکرات دوجانبه با ایران در موضوع هسته ای .

قیمت : 11,000 تومان

درباره کتاب:
عنوان: هلی برن از پشت میز/ اهداف راهبردی ایالات متحده از پیگیری مذاکرات دو جانبه با ایران در موضوع هسته ای
پدیدآورنده: مهدی افراز گنجین، سیدمحمد جواد زمانیان
انتشارات: موسسه شهید کاظمی
شابک: 4-31-7702-600-978
قطع: رقعی
نوع جلد: شومیز
نوبت چاپ: اول/ مهرماه 1394
تعداد صفحات: 281 صفحه
شمارگان: 5000نسخه


این کتاب در دوازده فصل با محوریت قراردادن مواضع و تحلیل‌های رسمیِ مقامات، اندیشکده‌ها و نهادهای تصمیم‌ساز در کشور آمریکا، به دنبال روشن نمودن انگیزه‌های اساسی کاخ سفید از پیگیری گفت‌وگوهای هسته‌ای با جمهوری اسلامی ایران می‌باشد.
در مقدمه این کتاب آمده است:
یکی از مقاطع پرمحتوای تاریخ انقلاب اسلامی، روند تعاملات آن با دنیای غرب در مسئله هسته‌ای بوده است. بی‌شک طرف اصلی جمهوری اسلامی در این مناقشه تاریخی، دستگاه حاکمه ایالات متحده آمریکا می‌باشد. کشوری که داعیه رهبری همه تحولات کره خاکی را در سر دارد، چه ظرفیت ویژه‌ای در بستر گفتگوهای هسته‌ای با ایران یافته است که با چنین قوّت و دقّتی پیگیر در به نتیجه رساندن این مذاکرات می‌باشد؟ مسیر توافقات صورت گرفته چگونه زمینه مدیریت جمهوری اسلامی توسط حاکمیت آمریکا را فراهم خواهد آورد؟ چه ابعادی از سیاست‌های جمهوری اسلامی در جریان مذاکرات هسته‌ای مورد چالش قرار گرفته است؟ توافق هسته‌ای با چه سازوکاری مقدمات لازم برای ورود مقامات کاخ سفید به فضای تصمیم‌سازی ایران را فراهم خواهد آورد؟
این‌ها پرسش‌هایی است که این کتاب با محوریت قراردادن مواضع و تحلیل‌های رسمیِ مقامات، اندیشکده‌ها و نهادهای تصمیم‌ساز در کشور آمریکا، به دنبال پاسخ‌هایی روشن برای آنها می‌باشد. پرداختن به این اهداف و انگیزه‌ها موضوعی است که در سال‌های گذشته از چشم نخبگان و تحلیل‌گران عزیز کشورمان به دور مانده است، لذا جهت روشن نمودن چراغی در این مسیر، کتاب حاضر تهیه و تدوین گردیده است.
برشی از کتاب:
یکی از مقاطع پرمحتوای تاریخ انقلاب اسلامی، روند تعاملات آن با دنیای غرب در مسئله هسته‌ای بوده است. بی‌شک طرف اصلی جمهوری اسلامی در این مناقشه تاریخی، دستگاه حکم ایالات متحده آمریکا می‌باشد. کشوری که داعیه رهبری همه تحولات کره خاکی را در سر دارد، چه ظرفیت ویژه‌ای در بستر مذاکرات هسته‌ای با ایران یافته است که با چنین قوت و دقتی پیگیر در به سرانجام رساندن آن می‌باشد؟ این پرسشی است که کتاب حاضر به‌دنبال روشن نمودن ابعاد آن است.
 

محصولات مشابه
  یک ساعت و نیم جلد اول

  یک ساعت و نیم جلد اول

  4,000 تومان
  سکوت آرامم نمی کند

  سکوت آرامم نمی کند

  6,000 تومان
  تا ثریا راهی نیست

  تا ثریا راهی نیست

  8,500 تومان
  گزارش ناخوانده

  گزارش ناخوانده

  22,500 تومان
  درسنامه فرهنگ

  درسنامه فرهنگ

  4,000 تومان
نظرات
شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
امتياز محصول

نظر و کامنت
كد امنيتي