ارسال رایگان برای تمامی کتابهای سایت

نام محصول قیمت تعداد قيمت كل حذف
مجموع : 0
راهـنمـایـی : در صورتی که قصد خرید محصولات بیشتری را دارید بر روی گزینه «بازگشت به فروشگاه و افزودن محصول» کلیک کنید تا به فروشگاه برگشته و با کلیک روی گزینه خرید دیگر محصولات آنها را به سبد خرید خود افزوده و سپس خرید خود را نهایی کنید.
در صورتی که قصد خرید تنها همین محصول را دارید ، با کلیک روی «نهایی کردن خرید» خرید خود را مرحله به مرحله تکمیل کنید .
شما 2 كالا در سبد خريد خود داريد

فشرده ای از تاریخ انقلاب اسلامی

برچسب :

کد کتاب :31108
موضوع: پدیدآورنده: موسسه جهادی
قیمت : 1,500 تومان


گفتار شماره 7 : فشرده ای از تاریخ انقلاب اسلامی
سخنرانی تاریخی ریاست جمهوری وقت ایران آیت الله سیدعلی خامنه ای
در مراسم بزرگداشت پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی
پدیدآورنده: موسسه صهبا

کتاب «فشرده‌ای از تاریخ انقلاب اسلامی» که در بردارنده سخنرانی آیت‌الله خامنه‌ای در پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی است در واقع بیان موجز و کامل ریشه‌های انقلاب اسلامی است که ایشان در جمع میهمانان داخلی و خارجی در سال 62 ایراد فرموده‌اند. ایشان بهترین استاد انقلاب‌شناسی است که آن ایام در صحنه حاضر بوده، شاگردی امام را کرده، مبانی نهضت اما را درک کرده و توانسته بر اساس همان مبانی، ارتباطات انقلابی خود با مردم، علما و مبارزین را تنظیم کند و در دوران تبعید و دوری امام، علمداری نهضت را در بخشی از کشور بر عهده گیرد.
آیت‌الله خامنه‌ای در این کتاب به سخنانی که در ارتباط با انقلاب اسلامی گفته و نوشته شده اشاره می‌کنند و می‌فرمایند: «از انقلاب ما خیلی چیزها گفته و نوشته شده؛ بعضی را دشمنان گفته‌اند و نوشته‌اند و این پرحجم‌ترین است» این نشان می‌دهد که باید در ارتباط با انقلاب بسیار سخن گفت و سخنان واقع و مطابق با حق را برای مردم بازگو کرد.
در این سخنرانی رئیس جمهوری اسلامی ایران در آن زمان، به خصوصیت عکس‌العمل رژیم پهلوی در قبال نهضت دینی مردم ایران اشاره می‌کنند و آنها را برای شنوندگان آن روز خود و خوانندگان امروز باز و تبیین می‌کنند.
مهم‌ترین و برجسته‌ترین نکته در این سخنرانی اشاره‌های آیت‌الله خامنه‌ای به وجه دینی و مردمی این نهضت است که توانست توجه طیف وسیعی از جامعه را به خود جلب کند و این نشان می‌دهد که مردم روزگار مبارزه نسبتی وثیقی با دین و آموزه‌های دینی داشتند و آن را سلاح موثری در مقابله با ظلم و استبداد می‌دانند.
 

محصولات مشابه
  گفتار شهید مطهری احیاگر تفکر اسلام

  گفتار شهید مطهری احیاگر تفکر اسلام

  750 تومان
  بر تبعید

  بر تبعید

  14,000 تومان
  گفتار جریان روشنفکری اسلامی در ایران

  گفتار جریان روشنفکری اسلامی در ایران

  1,500 تومان
  عهد مشترک

  عهد مشترک

  20,000 تومان
  گفتار خاطرات جبهه 1

  گفتار خاطرات جبهه 1

  2,000 تومان
نظرات
شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
امتياز محصول

نظر و کامنت
كد امنيتي