20 درصد تخفیف برای همه کتاب های سایت

نام محصول قیمت تعداد قيمت كل حذف
مجموع : 0
راهـنمـایـی : در صورتی که قصد خرید محصولات بیشتری را دارید بر روی گزینه «بازگشت به فروشگاه و افزودن محصول» کلیک کنید تا به فروشگاه برگشته و با کلیک روی گزینه خرید دیگر محصولات آنها را به سبد خرید خود افزوده و سپس خرید خود را نهایی کنید.
در صورتی که قصد خرید تنها همین محصول را دارید ، با کلیک روی «نهایی کردن خرید» خرید خود را مرحله به مرحله تکمیل کنید .
شما 2 كالا در سبد خريد خود داريد

داستان های شهر جنگی

برچسب :

کد کتاب :197
موضوع: پدیدآورنده: حبیب احمدزاده


قیمت : 9,000 تومان

درباره کتاب:
عنوان: داستان های شهرجنگی
پدیدآورنده: حبیب ا حمدزاده
شابک: 2-280-506-964-978
نوع جلد: گالینگور
قطع: رقعی
نوبت چاپ: هفدهم/ 1390
تعداد صفحات: 189 صفحه
شمارگان: 2500 نسخه

احمد زاده در این کتاب از جنبه های گوناگون زندگی بشری از نگاه دوربین تفنگ ، لحظه رها شدن تیر و حوادث بعدی آن ،از کادر انگشتان کارگردان ، از رفاقت ها و صمیمت های همرزمان جبهه ها ، از درد و دل های شبانه همسنگری ها ،از دید کودکان و کارتون های کودکانه ، از عشق جوانی ،ازنگاه اسیر عراقی و فاتح ایرانی ،از پیرمرد دوچرخه سوار درآبادان و ...به موضوع جنگ می پردازد. در بخش پایانی کتاب نامه احمد زاده پس از بازگشت از یک ماموریت دریایی به ویل راجرز و نهصد نفر از افسران نیروی دریای آمریکایی و نیز جوابیه آن به احمد زاده آورده شده است . نامه ای که دل هر انسانی را به درد می آورد . در قسمت پشت جلد کتاب نیز نظرات منوچهر آتشی (شاعر) ، محمد رضا اصلانی (منتقد ادبی ) ،پرویزکیمیاوی (فیلمساز) درباره کتاب داستان های شهر جنگی آمده است. کتاب داستان های شهر جنگی برنده بهترین کتاب سال دفاع مقدس ( داستان کوتاه 78) و همچنین برنده رتبه اول بهترین کتب 20 سال داستان نویسی دفاع مقدس (آبان 79) شده است.
نظرات دیگران در مورد کتاب: مرحوم منوچهر اتشی شاعر درباره کتاب داستان های شهر جنگی می گوید :ادبیات جنگی ما موکول و محدود به هشت سال جنگ تحمیلی است .نکته اساسی که در مجموعه داستان های شهر جنگی توجه مرا جلب کرد ، غیر از تکنیک نویسندگی ، برخورد هوشمندانه و گریزان از تنگ نظریاست . محمد رضا اصلانی ( منتقد ادبی ) می گوید : احمد زاده با نگاهی متفاوت در هر داستان نشان می دهد سوژه های جنگ تا چه حدی انعطاف پذیر است و چگونه می توان جنبه های گوناگون زندگی بشری را در انها به تصویر کشید . پرویز کیمیاوی ( فیلمساز ) می گوید : داستان پر عقاب شما در واقع جوابی است به طرز تفکر آن سالها و شاید برخی از ادعاهای روشنفکران امروز ، زیرا این بار مسلسل است که به جای دوربین نشسته ولی با هدفی انسانی ، از خود گذشتگی و ایثار و فداکاری . امتیازات اثر(جوایز،تقدیرها و ...): برنده بهترین کتاب سال دفاع مقدس (داستان کوتاه 78) برنده رتبه اول بهترین کتب 20 سال داستان نویسی دفاع مقدس (آبان 79)
گزیده متن : آن لحظه ای که گلوله موعود بر زمین اصابت کند ... د رآن لحظه پدر و مادر تو به چه کاری مشغول اند ؟ آیا مادرت ، در همان خانه های گلی روستایی حاشیه بین النهرین در حال پخت نان است ؟ پدرت ...پدرت به چه کسبی مشغول است ؟ و اکنون در چه فکری است ؟و ایا لحظه این می تواند به ذهن آنان خطور کند که من به انتظار نشسته ام تا در کمتر از نوزده دقیقه دیگر جان فرزندشان را بگیرم ؟ و اگر آن حس غریب مادر و فرزندی برقرار می شد ، در این لحظه مادرت چه نفرینی بر من می کرد؟ ولی من از مدتها قبل تصمیم خود را گرفته ام از همان موقعی که این شهر به محاصره شما در امد .

محصولات مشابه
  نگاهی به تاریخچه و تفکرات جریانات شبه حجتیه ای

  نگاهی به تاریخچه و تفکرات جریانات شبه حجتیه ای

  25,000 تومان
  آبنبات هل دار

  آبنبات هل دار

  29,000 تومان
  جشن حنابندان

  جشن حنابندان

  32,000 تومان
  رفاقت به سبک تانک

  رفاقت به سبک تانک

  11,000 تومان
  مروری بر تاریخچه و تفکرات انجمن حجتیه

  مروری بر تاریخچه و تفکرات انجمن حجتیه

  27,000 تومان
نظرات
شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
امتياز محصول

نظر و کامنت
كد امنيتي