تخفیف 20 درصد برای تمامی کتب

نام محصول قیمت تعداد قيمت كل حذف
مجموع : 0
راهـنمـایـی : در صورتی که قصد خرید محصولات بیشتری را دارید بر روی گزینه «بازگشت به فروشگاه و افزودن محصول» کلیک کنید تا به فروشگاه برگشته و با کلیک روی گزینه خرید دیگر محصولات آنها را به سبد خرید خود افزوده و سپس خرید خود را نهایی کنید.
در صورتی که قصد خرید تنها همین محصول را دارید ، با کلیک روی «نهایی کردن خرید» خرید خود را مرحله به مرحله تکمیل کنید .
شما 2 كالا در سبد خريد خود داريد

احمد

موضوع: پدید آورنده:علی اصغر بنده خدا
کد کتاب :29
قیمت : 2,000 تومان

مشخصات کتاب
عنوان: احمد/ برشی از زندگی و زمانه سید احمد آقا خمینی
نویسنده: علی اصغر بنده خدا
ناشر: موسسه شهید کاظمی
شابک: 9-22-9303-600-978
نوع جلد: شومیز
قطع کتاب: پالتویی
تعداد صفحه: 120 صفحه
نوبت چاپ: اول / زمستان 1391
شمارگان: 2000 نسخه

کتاب احمد برشی از زندگی و زمانه سیداحمد خمینی فرزند امام خمینی (ره) می باشد که در قالب خاطرات کوتاه به قلم علی اصغر بنده خدا جمع آوری شده است.
گزیده ای از متن:
تا دست برد سمت خودکارش صدای شوهرش بلند شد: «نامه ننویس زن... جوابت را نمی‌دهند... ما اقلیت دینی هستیم و کسی به فکر حل مشکلات ما نیست». اما مشکلش او را مجبور به نوشتن نامه و ارسال آن به دفتر امام کرد. امیدی به پاسخ و پیگیری نامه نداشت. دو روز بعد صدای زنگ تلفن به صدا درآمد. زن گوشی را برداشت: «احمد خمینی هستم...» دست‌پاچه شده بود. مشکلش را گفت، خیلی سریع حل شد. بعد از آن هر چند وقت یک‌بار به منزلشان زنگ می‌زد. بعدها وقتی به دیدارش رفتند خودش برای‌شان چای آورد و از آنها پذیرایی کرد.□چند باری یکدیگر [دکتر شریعتی] را درجمع‌های مخفی دوستانه دیده بودند. بحث و گفت‌و‌گویش با دکتر گل می‌کرد. خوشحال بود از اینکه یک روشنفکر وارد عرصه مبارزه شده، زبان جوانان را می‌فهمد و از مسائل زمانه خودش آگاه است. همه کتاب‌های دکتر را خوانده بود، هر چند به بعضی از آنها انتقاد داشت.درجلسه‌ای مخالفان و موافقان دکتر علی شریعتی نقد صحبت‌هایش را پیش کشیدند. طبق معمول مخالفان دکتر زیادتر بودند. رو کرد به یکی از آنها و پرسید: «کتاب‌های دکتر را خوانده‌ای؟» وقتی که پاسخ نه را شنید با تعجب گفت: «پس چگونه به خودت اجازه می‌دهی بدون اینکه با افکار و گفتار دکتر آشنا شوی با او مخالفت کنی؟»

محصولات مشابه
  انگیزه علم آموزی

  انگیزه علم آموزی

  7,000 تومان
  مسافر خوزی

  مسافر خوزی

  1,600 تومان
  داعش شجره خبیثه

  داعش شجره خبیثه

  9,000 تومان
  نفوذ در موساد

  نفوذ در موساد

  20,000 تومان
  شکار شکارچی

  شکار شکارچی

  32,000 تومان

برچسب :

نظرات
شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
امتياز محصول

نظر و کامنت
كد امنيتي