مرکز توزیع کتاب و محصولات فرهنگی من و کتاب
پرفروشترین‌های هفته
کاش برگردی 30,000 تومان
یادت باشد 40,000 تومان
سربلند 35,000 تومان
خاطرات یک فرشته دفتر طوبی 12,000 تومان
راز احمد 47,500 تومان
پانصد صندلی خالی 10,000 تومان

روایتی از شهدای طلبه در «عمامه‌های خاکی»

کتاب «عمامه‌های خاکی» روایتی از حضور و جانفشانی شهدای طلبه در سال‌های دفاع مقدس است.

کتاب «عمامه‌های خاکی» روایتی متفاوت از تعامل فقه و خدمت و شهادت در گذری از زندگی ده طلبه شهید توسط «نشر شهید کاظمی» منتشر شد.

«عمامه‌های خاکی» خاطرات متفاوت ده تن از شهدای طلبه دفاع مقدس است که با تلفیق فقه و خدمت مدال شهادت را نصیب خود کردند.

رهبری معظم انقلاب بارها در دیدار طلاب و روحانیون از کلید واژه خدمت استفاده کردن و فرمودن طلاب باید سنگ صبور مردم باشند و خدمت‌رسانی به مردم را در هیچ شرایطی فراموش نکنند که این سنت حسنه هم از علمای سلف حوزه به دست ما رسیده است که همواره روحانیت باید در خدمت مردم باشد و گره‌های آنان را باز کند.

حتی زمانی که آقا سید ابوالحسن اصفهانی به محضر حضرت ولیعصر (عج) مشرف می‌شود آن‌حضرت می‌فرمایند: آقای اصفهانی احتیاجات مردم را برطرف کنید ما شما را یاری می‌کنیم در مسائل.

چندسالی است دشمن انقلاب با استفاده از حربه‌های مختلفی سعی بر جدایی مردم از روحانیت اصیل و انقلاب اسلامی داشته است که یکی از این حربه‌ها ایجاد شبهه‌هایی همچون اینکه روحانیت در دفاع مقدس شرکت نداشته با این حال که این قشر بیشترین شهید را با توجه به جمعیت قشری خودش تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.

در این کتاب به گوشه‌ای از خدمات شهدای طلبه اشاره شده است که می‌تواند برای طلاب حوزه‌های علمیه مناسب باشد و الگویی برای عموم مردم نیز باشد.

این کتاب به کوشش مسعود مختاری در 224 صفحه توسط نشر شهید کاظمی منتشر شده و در سی و یکمین نمایشگاه ببن المللی کتاب تهران رونمایی و عرضه می‌گردد.