مرکز توزیع کتاب و محصولات فرهنگی من و کتاب
پرفروشترین‌های هفته
آنجا سفارت نبود 30,000 تومان
آخرین نماز در حلب 22,000 تومان
کاش برگردی 30,000 تومان
طرح کلی اندیشه اسلامی در قرآن 40,000 تومان
عاشقانه‌ای برای۱۶ساله‌ها 35,000 تومان
مهاجر سرزمین آفتاب 30,000 تومان
جدال دو اسلام 30,000 تومان

التیام؛روایتی از تاریخ قرآنی فرزندان حضرت ابراهیم(ع)

به نقل از خبرگزاری فارس، کتاب «التیام» اثر رضا مصطفوی توسط نشر عهد مانا راهی بازار کتاب شد. کتاب «التیام» روایت کوتاه و گویا از تاریخ قرآنی فرزندان حضرت ابراهیم (ع) است که گروه‌هایی از آنان در تاریخ به درجه‌ای از عصیان در برابر خدا رسیدند که مورد لعنت خدا قرار گرفتند. یک دور این تاریخ از نظر قرآن روایت شده و در این روایات تاریخی برخی از خطاهایی را که مورخان تاریخ انبیاء یا تاریخ قرآن با آن‌ها درگیر بودند گوشزد شده است. این کتاب حاصل جلسات فیلمنامه حضرت موسی با مرحوم سلحشور است.

به نقل از خبرگزاری فارس، کتاب «التیام» اثر رضا مصطفوی توسط نشر عهد مانا راهی بازار کتاب شد.

کتاب «التیام» روایت کوتاه و گویا از تاریخ قرآنی فرزندان حضرت ابراهیم (ع) است که گروه‌هایی از آنان در تاریخ به درجه‌ای از عصیان در برابر خدا رسیدند که مورد لعنت خدا قرار گرفتند. یک دور این تاریخ از نظر قرآن روایت شده و در این روایات تاریخی برخی از خطاهایی را که مورخان تاریخ انبیاء یا تاریخ قرآن با آن‌ها درگیر بودند گوشزد شده است. این کتاب حاصل جلسات فیلمنامه حضرت موسی با مرحوم سلحشور است.

«التیام»، یک دشمن‌شناسی دقیق است. دشمن را باید به صورت واقعی و درست شناخت؛ او را نه آن‌قدر بزرگ کرد که دیگر نتوان اسمش را آورد و آن‌قدر کوچکش کرد که آسیب‌پذیر و خواب‌آلود شویم. یکی از مصادیق دشمن که قرآن معرفی می‌کند یهود است. که قرآن آنان را سرسخت‌ترین دشمن مؤمنان معرفی می‌کند.

همین قرآن هم عجز یهود را روایت می‌کند و اینکه یهود بدون تکیه بر قدرت‌های دیگر، قدرتی نیست و نمی‌تواند سرپا و مستقل باشد. «ضُرِبَت عَلَیهِمُ الذِلَهِ و مِسکَنه…» اساسا مهر ذلت و مسکنت بر پیشانی‌شان زده شده است. اما برخی یهودپژوهان و صهیونیست‌پژوهان، یهود را قدرت مطلق عالم می‌دانند و حتی گاه می‌گویند هیچ لیوانی جا به جا نمی‌شود مگر با اجازه‌ فراماسونرها و یهودی‌ها! این خلاف قرآن و خلاف دریافت‌ها و رهنمودهای امام و رهبری است.

امام می‌فرمایند پنبه شکست ناپذیری صهیونیست را از گوشتان در بیاورید. اگر همه مسلمانان با هم متحد بشوند، اسرائیل با نفری یک سطل آب از بین خواهد رفت!

این کتاب که به تازگی منتشر شده با قیمت ۱۱هزار تومان به فروش می‌رسد و علاقه‌مندان می‌توانند آن را از فروشگاه «من و کتاب» خریداری کنند.