مرکز توزیع کتاب و محصولات فرهنگی من و کتاب
پرفروشترین‌های هفته
آنجا سفارت نبود 30,000 تومان
آخرین نماز در حلب 22,000 تومان
کاش برگردی 30,000 تومان
طرح کلی اندیشه اسلامی در قرآن 40,000 تومان
عاشقانه‌ای برای۱۶ساله‌ها 35,000 تومان
مهاجر سرزمین آفتاب 30,000 تومان
جدال دو اسلام 30,000 تومان

ابووصال؛ روایت زندگی شهید محمدرضا دهقان

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری فارس، کتاب «ابو وصال» روایت زندگی شهید مداقع حرم محمدرضا دهقان امیری به زودی منتشر می‌شود.

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری فارس، کتاب «ابو وصال» روایت زندگی شهید مداقع حرم محمدرضا دهقان امیری به زودی منتشر می‌شود.

شهید محمد رضا دهقان امیری متولد 26فروردین ماه سال 1374 در تهران دیده به جهان گشود. محمد رضا از نسل چهارم فرزندان حضرت روح الله (ره) بود که برای دفاع از حرم هجرت کرده و به شهادت رسید.

محمد رضا دانش آموخته دبیرستان علوم و معارف اسلامی امام صادق (ع) و دانشجوی سال سوم فقه و حقوق اسلامی در مدرسه عالی شهید مطهری بود. از صفات بارز اخلاقی محمدرضا می‌توان به خوش خلقی و خلوص نیت در انجام وظایف دینی و امور خیر اشاره کرد.

در تاریخ 21 آبان ماه سال 1394 با عنوان بسیجی تکاور راهی سوریه شد و همزمان با آخرین روزهای ماه محرم الحرام در نبرد با تروریست‌های تکفیری در حومه حلب طی عملیات محرم خلعت شهادت پوشید و در تاریخ 25 آبان در امامزاده علی اکبر چیذر به خاک سپرده شد.

کتاب «ابو وصال» حاوی خاطرات این شهید عزیز مراحل نهایی تولید خود را طی کرده و به زودی راهی بازار کتاب خواهد شد. این اولین کتاب از مجموعه مدافعان حرم انتشارات شهید کاظمی است که بزودی توسط این انتشارات منتشر خواهد شد.

کار تدوین خاطرات و زندگی‌ این شهید والامقام را محدثه علیجان‌زاده روشن برعهده داشته است و خاطرات این شهید را در قالب کتاب گردآورده است.