مرکز توزیع کتاب و محصولات فرهنگی من و کتاب
پرفروشترین‌های هفته
کاش برگردی 30,000 تومان
یادت باشد 40,000 تومان
سربلند 35,000 تومان
خاطرات یک فرشته دفتر طوبی 12,000 تومان
راز احمد 47,500 تومان
پانصد صندلی خالی 10,000 تومان

کتاب «امانتی» از مجموعه «اوج بندگی» منتشر شد

کتاب «امانتی» خاطرات شهید سید محسن موسوی به قلم سمانه‌ قائدامینی و پریسا اباذری از سوی موسسه شهید کاظمی منتشر شده است.

«هر که با محسن چشم تو چشم می­‌شد، محسن سریع نگاهش را می­‌دزدید. این موضوع او را خیلی ناراحت کرده بود. بالاخره به محسن گفت: خاله جون چرا چشمای قشنگت را از من می­‌دزدی؟ از دستم ناراحتی؟ کار اشتباهی کردم؟ سید محسن با همان وقار و متانت آمیخته به شوخی­‌اش گفت: نه خاله جون! از خودم می­‌ترسم، می­‌ترسم نگاه کردن برام عادی بشود. اون وقت خیلی راحت به نامحرم نگاه می­‌کنم....»

کتاب «امانتی» نیم نگاهی است به زندگی و اوج بندگی سردار شهید سیدمحسن‌ موسوی که به همت سمانه‌ قائدامینی و پریسا اباذری به نگارش در آمده و در قالب مجموعه «اوج بندگی» توسط موسسه‌ شهید کاظمی و موسسه‌ میقات‌ انصار به‌چاپ رسیده است.

شهیدسیدمحسن‌موسوی از جمله شهدایی بود که در دوران رژیم طاغوت نیز فعالیت­ داشت و با شروع جنگ تحمیلی وارد جبهه­‌های حق علیه باطل شد و با توجه به نسبت فامیلی که با شهیدخرازی، فرمانده گردان خود داشته، این موضوع را پنهان می­‌کند تا همچون بسیجی خالص و بدون در نظر گرفتن این امتیاز با بقیه تفاوتی نداشته باشد.

در بخش دیگری از این کتاب آمده است: «آمد و آمد تا کنارش ایستاد. دید سید محسن با لباسی از جنس نور و حریر در کنارش ایستاده. سید محسن گفت: بابا یادتون می‌آید گفتم همسرم رو انتخاب کردم؟ می‌خواین نشونتون بدم؟ پرده‌ای از نور بینشان حائل شد. پرده کنار رفت. پشت پرده.....»

این رزمنده در سحرگاه روز جمعه 13 بهمن 1365 در عملیات کربلای 5 در خاک شلمچه با اصابت گلوله به درجه رفیع شهادت نائل آمد. در پایان این کتاب وصیت‌نامه­ شهید نیز آورده شده است. این کتاب در 120 صفحه با قیمت  6000تومان به چاپ رسیده است. علاقه‌مندان برای تهیه­ این کتاب می­‌توانند به سایت من‌و‌کتاب مراجعه کنند.