مرکز توزیع کتاب و محصولات فرهنگی من و کتاب
پرفروشترین‌های هفته
آنجا سفارت نبود 30,000 تومان
آخرین نماز در حلب 22,000 تومان
کاش برگردی 30,000 تومان
طرح کلی اندیشه اسلامی در قرآن 40,000 تومان
عاشقانه‌ای برای۱۶ساله‌ها 35,000 تومان
مهاجر سرزمین آفتاب 30,000 تومان
جدال دو اسلام 30,000 تومان

زندگی و سلوک عارف کامل آیت الله تالهی کتاب شد

آیت الله حسن زاده آملی در دیداری که محضر آیت الله تالهی می رسند، دست ایشان را در دست خود گرفته و می گویند: آقا جان شما از اوتاد هستید. شما به مقام انیت رسیده اید.برکت ها به خاطر وجود شما به ما می رسد

کتاب محرم راز، می کوشد یکی از عرفای گمنام معاصر به نام مرحوم آیت الله شیخ محمد هادی تالهی همدانی را به نسل جوان معرفی کند. عارفی که ایت الله بهجت درباره او فرموده بودند: آیندگان قدر او را خوهند شناخت، و ایت الله حسن زاده آملی فرمودند: من در تالهی فانی شدم. زندگی نامه، ویژگی های شخصیتی، کرامات، از منظر بزرگان و برخی اندیشه ها و گفتارها و دستورالعمل ها بخش هایی از این کتاب هستند. در بخش معرفی اندیشه ها، گزیده ای از نوشتارها و گفتارهای این عارف برجسته در 7 موضوع نماز، ولایت اهل بیت، سیروسلوک، مباحث سیاسی اجتماعی، مرگ، دنیا و تفکر آورده شده است.
این کتاب دارای دو ضمیمه است.
ضمیمه اول گذری اجمالی بر عارفان و عالمان همدان در طول تاریخ است که حدود 50 عارف و عالم همدان طی 10 قرن اخیر را معرفی اجمالی می کند.
ضمیمه دوم مروری بر حیات عالم عارف مرحوم ایت الله سید محمد حسینی آقانجفی همدانی است. وی از دوستان نزدیک مرحوم تالهی است و در نجف اشرف تحصیل نموده است. او از شاگردان عارف بزرگ مرحوم سید علی قاضی است. در این بخش گوشه هایی از زندگی و خاطرات وی از اساتیدش در نجف اشرف بیان گردیده است.

این کتاب به نویسندگی حسین ایزدی و توسط موسسه شهیدکاظمی با قیمت 120000 ریال منتشر شده است