مرکز توزیع کتاب و محصولات فرهنگی من و کتاب
پرفروشترین‌های هفته
کاش برگردی 30,000 تومان
یادت باشد 40,000 تومان
سربلند 35,000 تومان
خاطرات یک فرشته دفتر طوبی 12,000 تومان
راز احمد 47,500 تومان
پانصد صندلی خالی 10,000 تومان

مجموعه «خانه عنکبوت» داستان نفوذ به موساد است

پرفروش‌ترین رمان جهان عرب در نمایشگاه کتاب مجموعه رمان «خانه عنکبوت» داستان نفوذ به دستگاه اطلاعاتی رژیم صهیونیستی منتشر شده توسط موسسه شهیدکاظمی در نمایشگاه کتاب عرضه خواهد شد.

حمید خلیلی مدیر موسسه و انتشارات شهید حاج احمد کاظمی در گفت وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری فارس به تازه‌ترین آثار انتشاراتش اشاره کرد و گفت: برای نمایشگاه کتاب 4 کار خاص در قالب رمان داریم که در صورت آماده شدن آن را در نمایشگاه به مخاطبان ارائه خواهیم کرد. البته تمام تلاش‌مان را به کار بسته‌ایم تا آماده شوند و تاکنون دو جلد از آن آماده شده و دو جلد دیگر را نیز نهایی خواهیم کرد.

وی افزود: این 4 اثر که عنوان «خانه عنکبوت» را برای مجموعه آنها برگزیده‌ایم ترجمه یک مجموعه رمان عربی است که صالح مرسی آنها را نوشته و سیدمهدی نورانی آنها به فارسی برگردانده است. این نویسنده از نیروهای دستگاه اطلاعات مصر در زمان جمال عبدالناصر است که در این کتاب‌ها به داستان نفوذ در دستگاه اطلاعاتی رژیم صهیونیستی می‌پردازد.

خلیلی اضافه کرد: این رمان‌ها یکی از پرفروش‌ترین رمان‌های جهان عرب در طول این سال‌ها بوده، که بر روی هر کدام از مجلدات آن عناوینی چون «نفوذ»، «خیانت»، «اشک دشمن» و «سکو» را نهاده‌ایم.

مدیر انتشارات شهید کاظمی در ادامه گفت: با توجه به اینکه در سال گذشته حدود 40 عنوان کتاب منتشر کرده‌ایم اما این روند روز به روز بیشتر می شود. کتاب «عقب نشینی ممنوع» اثر مهدی مطلبی یکی از عناوینی است که توجه به آن شایسته است. این کتاب بررسی نظرات مقام معظم رهبری درباره مذاکرات هسته‌ای دولت یازدهم (از مرداد 92 تا اسفند 93) و دستاوردهای آن از منظر معظم له است.

او اضافه کرد: همچنین کتاب «اخراجی‌ها»یکی از تازه‌ترین عناوین انتشارت شهید کاظمی است که در سال 94 روانه کتابفروشی‌ها شده است. این کتاب  روایتی صادقانه، بی‌آرایش و آلایش خاطرات شهید احد محرمی علافی است که بصورت شیرین، بی‌پرده، صریح و بدون کم وکاستی ضمن پرداختن به جزئیات منتشر شده است. غلامرضا قلی‌پور و موسی غیور پدیدآورندگان این کتاب هستند.  همچنین کتاب «نامزد خشوگل من» نیز تازه‌ترین اثر حمید داودآبادی است که در سال 94 منتشر شده است. این کتاب مجموعه خاطراتی متفاوت از دفاع مقدس است که به صورت داستان کوتاه و بسیار جذاب نوشته شده است.