تخفیف 20 درصد برای تمامی کتب

نام محصول قیمت تعداد قيمت كل حذف
مجموع : 0
راهـنمـایـی : در صورتی که قصد خرید محصولات بیشتری را دارید بر روی گزینه «بازگشت به فروشگاه و افزودن محصول» کلیک کنید تا به فروشگاه برگشته و با کلیک روی گزینه خرید دیگر محصولات آنها را به سبد خرید خود افزوده و سپس خرید خود را نهایی کنید.
در صورتی که قصد خرید تنها همین محصول را دارید ، با کلیک روی «نهایی کردن خرید» خرید خود را مرحله به مرحله تکمیل کنید .
شما 2 كالا در سبد خريد خود داريد

اگر می‌خواهید مصاحبه‌گر خاطرات شفاهی دفاع مقدس شوید، حتما این کتاب را بخوانید!

دوران دفاع مقدس گنجینه تمام نشدنی افتخارات انقلاب اسلامی ایران است. یکی از توصیه‌های مستمر و اکید رهبر معظم انقلاب، ثبت و ضبط خاطرات ارزشمند آن دوران است که خود گنجینه‌ای است از آداب و فرهنگ ایثار و مقاومت و اخلاق و حماسه و عرفان. استخراج این گنج، نیاز به مهارت و تخصص‌های لازم دارد که به دلیل تازه بودن این موضوع، کتاب و یا ابزار آموزشی لازم، در دسترس نیست.
نویسنده این کتاب که خود از فعالان و اساتید این عرصه بوده و سالها سابقه ثبت و تدوین این خاطرات را به صورت کاملا کاربردی دارد، در این کتاب سعی کرده با روشی کاملا کاربردی، آموزشی، آسان و کوتاه به این موضوع بپردازد. می‌توان به جرئت گفت این اولین باری است که این تجربیات خاص دفاع مقدس به این صورت تدوین و منتشر شده است. کتاب به گونه‌ای است که می‌تواند کمک‌کار علاقه‌مندان به مصاحبه‌گری در عرصه‌های دیگر نیز باشد.
کتاب «گپ‌وگفت حرفه‌ای» دارای 72 نکته‌ی کوتاه و کاملا کاربردی است. این کتاب در 112 صفحه و با شمارگان 3000 نسخه و قطع پالتویی، با قیمت 5000 تومان، از سوی موسسه شهید کاظمی روانه بازار نشر شده است.
علاقه‌مندان می‌توانند برای تهیه این کتاب به صورت ذیل اقدام کنند:
6 -37840844 - 025    
وب سایت : www.manvaketab.ir
نشانی دفتر مرکزی نشر و پخش:
قم، خیابان معلم، مجتمع ناشران، طبقه اول، فروشگاه 131 – مرکز نشر و پخش شهید کاظمی
همچنین فروشگاه‌های کتاب جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در سراسر کشور
 

شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
نظر و کامنت
كد امنيتي