مرکز توزیع کتاب و محصولات فرهنگی من و کتاب
پرفروشترین‌های هفته
کاش برگردی 30,000 تومان
یادت باشد 40,000 تومان
سربلند 35,000 تومان
خاطرات یک فرشته دفتر طوبی 12,000 تومان
راز احمد 47,500 تومان
پانصد صندلی خالی 10,000 تومان

اگر می‌خواهید مصاحبه‌گر خاطرات شفاهی دفاع مقدس شوید، حتما این کتاب را بخوانید!

کتاب «گپ‌وگفت حرفه‌ای» مجموعه نکات کاربردی است برای مصاحبه در خاطرات شفاهی انقلاب و دفاع مقدس. این کتاب به قلم رضا مصطفوی، و از سوی موسسه شهید کاظمی منتشر و روانه‌ی بازار نشر کشور شد.

دوران دفاع مقدس گنجینه تمام نشدنی افتخارات انقلاب اسلامی ایران است. یکی از توصیه‌های مستمر و اکید رهبر معظم انقلاب، ثبت و ضبط خاطرات ارزشمند آن دوران است که خود گنجینه‌ای است از آداب و فرهنگ ایثار و مقاومت و اخلاق و حماسه و عرفان. استخراج این گنج، نیاز به مهارت و تخصص‌های لازم دارد که به دلیل تازه بودن این موضوع، کتاب و یا ابزار آموزشی لازم، در دسترس نیست.
نویسنده این کتاب که خود از فعالان و اساتید این عرصه بوده و سالها سابقه ثبت و تدوین این خاطرات را به صورت کاملا کاربردی دارد، در این کتاب سعی کرده با روشی کاملا کاربردی، آموزشی، آسان و کوتاه به این موضوع بپردازد. می‌توان به جرئت گفت این اولین باری است که این تجربیات خاص دفاع مقدس به این صورت تدوین و منتشر شده است. کتاب به گونه‌ای است که می‌تواند کمک‌کار علاقه‌مندان به مصاحبه‌گری در عرصه‌های دیگر نیز باشد.
کتاب «گپ‌وگفت حرفه‌ای» دارای 72 نکته‌ی کوتاه و کاملا کاربردی است. این کتاب در 112 صفحه و با شمارگان 3000 نسخه و قطع پالتویی، با قیمت 5000 تومان، از سوی موسسه شهید کاظمی روانه بازار نشر شده است.
علاقه‌مندان می‌توانند برای تهیه این کتاب به صورت ذیل اقدام کنند:
6 -37840844 - 025    
وب سایت : www.manvaketab.ir
نشانی دفتر مرکزی نشر و پخش:
قم، خیابان معلم، مجتمع ناشران، طبقه اول، فروشگاه 131 – مرکز نشر و پخش شهید کاظمی
همچنین فروشگاه‌های کتاب جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در سراسر کشور